Зв'язатися з автором

Михайло Кокляев : “Віддав би усі нагороди за бронзу олімпійських ігор&#187


Михайло Кокляев почав тренуватися ще в 13 років, важка атлетика стала для спортсмена не просто захопленням. У 16 років він отримав звання майстра спорту, а в 20 став вже майстром спорту міжнародного класу. У 2005 році Михайло вирішує піти в силовий екстрим. Те, що це рішення було вірним, стало зрозуміле із самого початку. У той же рік Кокляев займає перше місце в Росії, а також стає другим у світі серед найсильніших людей за версією IFSA.

Відтоді російський силач регулярно займав призові місця на різних російських і міжнародних турнірах. Кілька разів “російський Геракл” був в трійці кращих на престижному турнірі “Арнольд Классик”. Кокляев має величезну кількість прихильників не лише в Росії, але і у всьому світі.

Ми вирішили провести з Михайлом Кокляевым спільне тренування, і відбудеться вона вже наступного тижня. У вас є можливість поставити свої питання Михайлу, відправивши їх на пошту ask@fitnessguide.pro.

10922831_790869730950801_8770441042584985450_n

Правила життя Михайла Кокляева

Як стати таким сильним? . [уколювати] потрібно щодня в залі, і в їдальні, і батьківщину любити і сім’ю, і друзів не зраджувати!

  Уся справа в гормонах: вправи, які зроблять вас ідеальним коханцем


Я скажу дуже неприємні речі, але це факт. Я народився в робочій сім’ї, де пив батько, пив дід, вони билися між собою і працювали на заводі. Я жив і живу досі на околиці Челябінська в маргінальному районі.

Щодня я уранці встаю і говорю собі: “Миха терпи, ти поставив собі мету”. Про цю мету я нікому не скажу, я йду своїм тернистим шляхом.

Важкоатлети мене не люблять тому, що у мене у збірній не було друзів . Для мене усі вони, передусім, конкуренти.

Принципи “швидше, вище, сильніше” у нас у багатьох видах спорту не працюють вже давно. У команду відбираються за принципом “нахабно, багатіше, шустрее”.

Я завжди говорив і говоритиму те, що думаю. Якщо чесно, вже подумую над завершенням спортивної кар’єри, але не можу знайти в собі сили усе кинути. Іноді дуже втомлюєшся від усього цього, але доки мене упізнають на вулицях, поки люди бачать в мені сина “Землі Російської”, який мотивує їх почати займатися спортом, я продовжуватиму.

  Бюджетне схуднення: кошик правильного харчування на 3 тисячі рублів


Ви мене бачите таким, якою я є-балагур, реготун, матюкливий. Я від більшості людей відрізняюся тільки тим, що досяг певних результатів в спорті.

У 1998 році, коли мене вибили з юніорської збірної Росії, я вийшов звідти ні з чим, без коштів для існування. І буквально за півроку перетворився на справжнісінького хулігана. Погана компанія мене відразу ж знайшла.

Мене дивують деякі інтернет-бійці,-герои,-тролли. До чого уся ця їх активність? Чого вони хочуть добитися своєю писаниною? Якщо це їх гризе заздрість, то можу повідомити, що я теж заздрісна людина. І саме заздрість-причина мого успіху.

Справжні силачі відстоюють честь, незалежність і свободу Батьківщини і, в першу чергу, зі зброєю в руках. А спорт-це, по більшому рахунку, для того, щоб просто не з’їхати з глузду. Такі як я просто дають фасаду під назвою “Росія” більше обрамлений вид за допомогою спортивних рекордів і ведмедячої сили, які як би дають зрозуміти, що у нас в країні усе добре.

  Як вибрати правильну робочу вагу для тренування в спортзалі


Віддав би усі нагороди за бронзу олімпійських ігор.

Якщо чесно, я вже завагався від цих численних інтерв’ю і епатажу. Треба потихеньку стає серйозним, щоб вже впасти на дно, відштовхнутися і злетіти вище, чим раніше!

19-20 листопада в Москві пройде фестиваль спорту і виставка спортивного живлення SN PRO2016, на якій відбудуться відразу 9 силових турнірів. Михайло Кокляев буде однією з головних дійових осіб цього заходу.

Фото: vk.com


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ