Зв'язатися з автором

Перша у світі фитнес-модель: історія Бетти Бросмер


Ще в середині XX століття про те, що таке фитнес, ніхто і знати не знав, а еталоном краси вважалася Мерелин Монро, що зовсім не відрізнялася тонкою талією. Але в 60-е відношення до фізичних навантажень і красивого тіла змінилося, багато в чому завдяки зусиллям Бетти Бросмер-переможниці більш ніж 50 конкурсів краси, першої, що стала, у світі фитнес-звездой.

Майбутня фитнес-модель народилася в 1935 році, а вже в 1948-му уперше зацікавила фотографів і в 13 років примудрилася потрапити на обкладинку одного з популярних американських журналів. Фотографів притягнуло шалено миле обличчя дівчинки, а також її незвичайна фігура-неймовірно тонка талія (50 см) поєднувалася з пишними грудьми і сідницями. У 1950-х роках Бетти Бросмер почала брати участь в конкурсах краси і вигравала практично усе з них. На її рахунку титули “” Міс фігура”, “Міс телебачення”, “Міс блакитні очі” і ще близько п’яти десятків перемог.

У кінці 50-х Бетти Бросмер стала найпопулярнішою в Америці фотомоделю і мала величезний вплив на людей. Єдиною ж людиною, яка змогла зробити по-справжньому серйозний вплив на неї став Джо Вейдер-знаменитий культурист, який пропагував непопулярні на той момент силові тренування і до того моменту вже встиг розробити власну програму тренінгу.

  Ніколи не говори ніколи


У 1961 році Бетти Бросмер виходить заміж за Вейдера і сама поринає у світ фитнеса. За пару років вона набуває абсолютно нової форми і стає ще привабливішою. Кар’єра фотомоделі також набуває абсолютно іншої форми-тепер Бетти не просто фотографується для журналів і постерів, вона стає по суті першою фитнес-моделью, яка демонструє, яким має бути ідеальне, підкочене жіноче тіло. Бросмер закликала своїх прихильників і прихильниць займатися фитнесом і бодібілдінгом, завдяки чому здоровий спосіб життя і тренування увійшли до моди.

Тепер велику частину фотосесій модель проводила не в сукнях, а в коротких спортивних шортиках або бікіні. Найчастіше Бетти Бросмер можна було побачити на сторінках журналу “Muscle & Fitness”, що видавався її чоловіком. До речі, журнал існує і користується величезною популярністю досі.
Незабаром Бетти починає почувати себе досить підкованою, щоб самій давати поради по живленню і тренуванням. Вона публікує численні статті по основах жіночого фитнеса, а потім навіть випускає книгу для спортивних жінок в співавторстві з чоловіком.

  Зниження потенції : причини і специфіка


Перша фитнес-модель продовжувала зніматися для журналів аж до 90-х років. Хоча на той момент їй було вже під 60, вона продовжувала залишатися в ідеальній формі, причому без всякої пластичної хірургії. Зараз Бетти Бросмер продовжує писати статті, присвячені темі здорового способу життя для декількох журналів, а також є почесним членом Олімпійського комітету.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ