Зв'язатися з автором

SH’BAM від Ліс Миллс : запальна танцювальна фитнес-программа


SH’BAM-це весела захоплююча програма від Ліс Миллс, завдяки якій ви приведете себе в прекрасну форму і полюбите танці. SH’BAM підходить абсолютно кожному , незалежно від віку, рівня фізичної підготовки і танцювального досвіду.

sh' bam les mills

Про програму SH’BAM

Ліс Миллс (Les Mills)-це група новозеландських тренерів, які є творцями таких відомих фитнес-программ як Body Pump, Body Combat, Body Attack та ін. Їх тренування відрізняються високою ефективністю , якісним музичним супроводом і дуже позитивним наповненням.

З появою танцювальних класів Зумба стало створюватися все більше програм, побудованих на поєднанні запальної музики, нескладної хореографії і інтервального кардио-нагрузки. Ліс Миллс підтримали тренд і випустили серію тренувань SH’BAM, яка передбачувано запала в душу людям у всьому світі .

SH’BAM є програмою, яка включає прості танцювальні рухи під кращі сучасні хіти . Заняття складається з 12 різних музичних треків, кожен з яких має свій особливий набір хореографічних рухів : латина, хип-хоп, фанк, стрит-джаз, диско . Це ідеальні групові тренування, щоб відновити сили і зменшити стрес повсякденного життя.

  Голлівудський тренер: Кикбоксинг з Джанет Дженкинс


Програма SH’BAM триває близько 45 хвилин: вас чекає дуже енергійний урок, але досить помірний по інтенсивності. За одне заняття ви зможете спалити 450-500 ккал , підвищити тонус м’язів, підтягнути тіло, позбавитися від зайвого жиру і від проблемних зон на животі, руках і стегнах. Тренування побудоване за інтервальним принципом, тому у вас буде можливість і трохи передихнути, і максимально викластися. SH’BAM дає відмінне кардио-нагрузку, але при цьому не є сильно інтенсивною програмою.

sh'bam

Плюси SH’BAM :

  • Ви спалюватимете максимум калорій завдяки ефективному інтервальному навантаженню.
  • Приведете м’язи в тонус і позбавитеся від зайвих кілограм.
  • Поліпшите координацію і почуття ритму, розвинете пластику.
  • Підвищите витривалість і поліпшите роботу серцево-судинної системи.
  • Зменшите стрес і підвищите життєвий тонус.
  • Розучіть гарячі модні танцювальні рухи.
  • Зарядіться позитивом на увесь день.
  • Зможете наслідувати програму, навіть якщо ніколи раніше не займалися танцями.
  • Кожні 3 місяці виходить новий випуск занять, тому вас чекає багато різноманітних танців!

Тренери рекомендують займатися SH’BAM принаймні три рази в тиждень , щоб добитися бажаних результатів. Програма не сприймається як важке нудне фитнес-занятие, яке треба примушувати себе відвідувати. Ви тренуватиметеся із задоволенням, при цьому ефективністю занять анітрохи не поступаються традиційним аеробним програмам.

  Марія Захарова виклала фото із спортзалу в коротких шортиках


Кожні 3 місяці Ліс Миллс випускають свіжий релиз SH’BAM з оновленою музикою і хореографією. Проте заняттям легко слідувати, тому у вас не буде проблем з вивченням нових кроків і рухів. SH’BAM підходить для людей різного віку і будь-якого рівня фізичної підготовки, які хочуть вести здоровий спосіб життя і отримувати задоволення від занять фитнесом.

sh' bam або body jam

SH’BAM і Body Jam : чим відрізняються?

У Ліс Миллс є ще одна танцювальна програма, яка з’явилася раніше,-Body Jam. Якщо у Body Jam вийшло вже близько 80 випусків, то у SH’BAM немає ще навіть 30 готових релизов. Чим відрізняються SH’BAM і Body Jam?

Хореографія SH’BAM набагато простіша, ніж Body Jam. Ви використовуватимете базові танцювальні кроки у поєднанні з нескладною аеробікою, тому програма не вимагає від вас ніяких особливих умінь . Увесь рух прості, вони повторюються і їм дуже легко слідувати навіть недосвідченим людям. Для випусків SH’BAM вибираються популярні музичні теми, у тому числі і латиноамериканські хіти.

Тренування Body Jam вимогливіші, вам треба мати непогану координацію і ритм, щоб успішно повторювати усі рухи за інструктором. Уроки Body Jam також розраховані на звичайну людину без танцювальних навичок, але в них пропонується насичена хореографія і складніші рухи . Супроводжуються тренування електронною танцювальною або, інакше кажучи, клубною музикою.

  У два рази більше зусиль


Отже, в чому ж основна відмінність між SH’BAM і Body Jam? SH’BAM-це танцювальне тренування для “нетанцовщиков”. Хореографія Body Jam теж підійде нетанцовщикам, але вона включає складніші кроки, тому вважається більше просунутим варіантом танцювального класу. Програми не конкурують один з одним, вони просто розраховані трохи на різну цільову аудиторію .

Але є у них і загальне. Тренування однаково структуровані: кожна пісня відповідає одному хореографічному набору. Заняття ускладнюються поступово , спочатку вам показують прості кроки і тільки потім їх об’єднують в складні зв’язки. Темп тренування також нарощується поступово, пісня за піснею.

Танцювальні тренування SH’BAM-це простий і ефективний спосіб привести себе у форму, поліпшити фігуру, розкрити внутрішні таланти і отримати гарний настрій. Займатися за програмою SH’BAM можна і удома, хоча саме танцювальні класи цікавіше виконувати в групі.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ