Зв'язатися з автором

Спали зайвий жир з кикбоксингом від Кейт Фрідріх


Практично усе тренування з Кейт Фрідріх відрізняються високою інтенсивністю . Не стала виключенням і програма Kick, Punch and Crunch-кардио-занятие, засноване на вправах з кикбоксинга.

тренування з кейт фрідріх

Опис тренування з Кейт Фрідріх

Kick, Punch and Crunch підійде тим, хто шукає жироспалювальне кардио-тренировку без великої кількості стрибків. Програма базується на рухах з кикбоксинга, які допомагають не лише збільшити сердечний ритм, але і привести м’язи в тонус . Кейт відома своїми безкомпромісними тренуваннями, і Кикбоксинг в її виконанні теж вважається дуже інтенсивною програмою. Проте побудова тренування і її подання дозволяють вважати Kick Punch менш агресивним заняттям, чим той же Cardio Core Circuit, наприклад.

Тренування триває 68 хвилин, але на чисте кардио з цього відводиться 50 хвилин. Заняття розпочинається з розминки, далі з наростаючим навантаженням проходить аеробна частина. Перші півгодини ви виконуватимете поодинокі рухи з кикбоксинга (кички і махи), які згодом з’єднуються в складніші зв’язки. Кейт будує програму на інтервалах різної інтенсивності, які допомагають ще ефективніше палити калорії . У кінці вас чекають декілька хвилин вправ на прес, в якості бонуса, і завершальна розминка.

  Найчистіше джерело - на вашій кухні


Багато тренувань Кейт Фрідріх припускають використання додаткового устаткування. З програмою Kick, Punch and Crunch ви займатиметеся з вагою власного тіла , і тільки в самій кінцівці задіюєте фитбол для пресу. Але якщо вибрати альтернативні вправи для черевних м’язів, навіть фитбол мати необов’язково. Також у вправах на прес ви задіюєте одну гантель вагою від 1,5 кг і вище.

Для схуднення аеробними тренуваннями радять займатися 2-3 рази в тиждень , поєднуючи їх з функціональними заняттями для проблемних зон. Киксбосинг з Кейт Фрідріх можна поєднувати з силовими програмами Боба Харпера. А якщо ви шукаєте доступніші кардио-тренировки, то подивитеся можливі варіанти у Джиллиан Майклс.

кикбосинг удома

Плюси і мінуси заняття

Плюси:

1. Це інтенсивне аеробне тренування, яке допоможе вам спалити жир і прискорити метаболізм.

2. За одне заняття можна витратити 550-600 калорій!

3. Рухи з кикбоксинга допоможуть вам привести в тонус м’яза ніг і пресу.

4. Тренер використовує принцип високоінтенсивного інтервального тренінгу : ви робитимете скажені прискорення і знижуватимете темп для максимального жиросжигания.

  Денис Борисов : "Я захоплююся Невским»


5. Кикбоксинг покращує розтяжку і координацію .

6. На відміну від інших програм Кейт Фрідріх, вам не знадобиться додаткове устаткування (окрім завершальної п’ятихвилинки, коли вправи з фитболом легко замінюються на будь-які інші вправи на прес).

7. Ви зміцните сердечний м’яз і поліпшіть вашу витривалість.

Мінуси:

1. У програмі пропонується дуже високий темп , навіть дуже витривалим до завершення години буде непросто.

2. Для того, щоб запам’ятати деякі зв’язки і рухи з кикбоксинга потрібна практика.

Відгук на програму Kick, Punch and Crunch від Кейт Фрідріх :

відгук на програму kick, punch and crunch від кейт фрідріх

Якщо ви любите кикбоксинг і вам подобається займатися з Кейт Фрідріх, то це кардио-тренировка стане для вас ідеальним рішенням. Ефективна і потужна програма швидко приведе вас у відмінну форму. Аналогом цього фитнес-курса може стати Body Combat від Les Mills.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ