Зв'язатися з автором

Топ кращих відео з йогою для вагітних для занять будинку


Для жінок в “особливому” положенні дуже важливо зберігати бадьорість, енергійність і гарний настрій упродовж усіх дев’яти місяців. У цьому можуть допомогти відео йоги для вагітних : це не лише безпечно, але і корисно для здоров’я. Пропонуємо вам 5 варіантів програм, по яких можна займатися йогою в домашніх умовах під час вагітності.

Підбірка відео йоги для вагітних для виконання в домашніх умовах

1. Йога з Деси Бартлет

Йогу для вагітних з Деси Бартлет можна вважати прикладом м’якої, спокійної і розслабляючої програми. Вона ідеально підходить для жінок усіх фитнес-уровней, навіть для початківців. Можливо, ви не відчуватимете сильної напруги, зате відчуйте небувалу легкість від кожного руху і асаны . Заняття триває 45 хвилин і розділене на декілька частин, серед яких медитація, вправи на підлозі і з положення стоячи. Красивий фон і мелодійна музика приємно доповнюють програму.

2. Йога з Кристен Икел

Цей курс складається відразу з декількох різнопланових занять. Перший комплекс, тонізуючий, триває 30 хвилин і включає досить енергійні асаны, які допоможуть вам розвинути вашу силу і витривалість. Другий комплекс, що розслабляє, триває 15 хвилин, і з його допомогою ви опануєте дихальні навички для полегшення болю під час пологів . Також в цю програму йоги для вагітних входять окремі заняття для медитації, тренування дихальних вправ і комплекс після пологів.

  М'язи, їх будова і властивості


3. Йога з Николь Крофт

Кваліфікований тренер Николь Крофт викладає класи йоги в Оксфорді. Її програма BuddhaBellies складається з трьох занять, різних за тривалістю : 30 хвилин, 40 хвилин і 55 хвилин. Ви можете вибрати будь-який комплекс і почати займатися по ньому після 14 тижня вагітності. Николь радить прислухатися до свого самопочуття і уникати перенапруження під час тренувань . Зйомки відео йоги для вагітних з Николь Крофт проводилися, коли вона була на шостому місяці в очікуванні третьої дитини.

4. Йога з Інною Видгоф

Є програми і для тих, хто віддає перевагу російським інструкторам йоги. Знаменитий тренер Інна Видгоф приготувала комплекс для зміцнення м’язів спини, рухливості тазостегнових суглобів, поліпшення кровообігу і загального тонусу тіла. Завдяки виконанню цих вправ ви зможете підготувати своє тіло до легких пологів . Комплекс складається з коротких, 3-4-хвилинних занять, тому ви можете виконувати їх навіть в перерві між своїми справами. Загальна ж тривалість програми-40 хвилин.

5. Йога з Оленою Ульмасбаевой

Ще один комплекс йоги для вагітних пропонує російський тренер Олена Ульмасбаева. Програма розділена на три частини: для першого, другого і третього триместра. Заняття тривають 45 хвилин. Олена показує вправи і асаны на прикладі вагітних дівчат, детально пояснюючи правильну техніку виконання вправ . Для занять вам знадобиться килимок, стілець, декілька м’яких подушок, спеціальні опорні блоки, а також предмет, який може замінити верстат.

  Топ-10 кращих гейнеров для набору маси : рейтинг 2019 року


Регулярні заняття допоможуть вам зняти напругу, привести в гармонію свідомість, набути сильного тіла, навчитися правильному диханню і підготуватися до пологів. Перш ніж приступити до занять, обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем або гінекологом .

Рекомендуємо також прочитати:

  • Програма фитнеса для вагітних з Трейси Андерсон
  • Програма Дениз Остін для вагітних: струнка фігура і відмінне самопочуття


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ