Зв'язатися з автором

Тренування з фитболом для м’язового корсета від Тетяни Рогатиною


Експерт в області фитнеса Тетяна Рогатина пропонує вашій увазі ефективне тренування з фитболом для створення пружного тіла і міцного м’язового корсета. Якщо у вас є гумовий м’яч, то обов’язково спробуйте цю програму від російського тренера.

фитбол тетяна рогатина

Опис програми з фитболом від Тетяни Рогатиною

Завдяки тренуванню з фитболом у вас з’являється унікальна можливість м’яко і безболісно задіяти м’язи спини і хребта під час занять. Міцний хребет і пряма осанка-це прямій шлях до здорової спини . Спеціально підібраний комплекс вправ від Тетяни Рогатиною допоможе вам поліпшити тонус тіла, розвинути координацію руху і почуття рівноваги, ефективно пропрацювати м’язи верхньої і нижньої частини тіла. Програма проходить в спокійному темпі і включає виключно ненаголошені щадні вправи.

Заняття на фитболе вважаються найбільш безпечним видом фитнеса не лише для хребта, але і для попереку . Саме поперек отримує серйозне навантаження при виконанні вправ для черевного пресу, але з м’ячем ви зможете цього уникнути. Тренування з фитболом включає в роботу увесь м’язовий корсет. Ви коригуватимете ділянку живота і талії, а також сідниці і стегна без небезпечного навантаження на спину.

  Тренування з Джанет Дженкинс для пресу і якісної розтяжки


Програма з Тетяною Рогатиною триває 1 годину і включає наступні сегменти:

  • Розминка: 10 хвилин
  • Основна частина: 45 хвилин
  • Заминка: 6 хвилин

Для занять вам знадобиться фитбол і килимок на підлогу. Пам’ятайте, чим сильніше ви накачаєте м’яч, тим складніше виконувати вправи. Якщо ви початківець, можна зробити його не занадто пружним, так вам легше виконуватиме вправ. Тренування з фитболом від Тетяни Рогатиною підходить для початкуючого і середнього рівня підготовки , а також для тих, хто хоче попрацювати над черевними м’язами без небезпечного навантаження на спину.

тренування з фитболом від тетяни рогатиною

Плюси і мінуси програми

Плюси:

1. Тетяна Рогатина пропонує комплекс ефективних вправ для створення пружного тіла і тонусу м’язів.

2. Ви зможете зміцнити м’язовий корсет без навантаження на хребет і поперек. Це одна з самих безпечних програм для тих, хто хоче накачати черевний прес, зміцнити спину і хребет.

3. Вправи на фитболе допомагають поліпшити баланс і координацію, що згодиться вам в інших програмах.

4. Це ненаголошене тренування , яку можна виконувати при обмежених навантаженнях на нижню частину тіла.

  Як Марія Шарапова готується до повернення у великий спорт


5. Програма підходить навіть для початкового рівня підготовки.

6. Це тренування з фитболом російською мовою , тому ви розумітимете усі нюанси при виконанні вправ.

Мінуси:

1. Для занять вам знадобиться фитбол.

2. Програма досить слабка по навантаженню, не підходить для просунутих і для тих, хто хоче швидко схуднути.

Тренування з фитболом від Тетяна Рогатиною допоможе вам зміцнити тіло і підтягнути м’язи . Ви працюватимете над пружністю живота, спини, рук, стегон і сідниць без навантаження на хребет і поперек.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ