Зв'язатися з автором

Учені розповіли, як змусити себе полюбити фізкультуру


Американські учені з Массачусетського технологічного інституту визначили чинник, який сприяє регулярним заняттям фізкультурою. Виявляється, тренування проходять набагато частіше і ефективніше, якщо ви займаєтеся не один, а в компанії друзів і знайомих.

Автори дослідження проаналізували спортивні показники і успіхи більш ніж 1,1 мільйона чоловік, що займалися бігом, і виявили, що кожен з них в середньому пробіг за п’ять років більше 350 кілометрів. При цьому результати були вищі у тих бігунів, які тренувалися з кимось, і чим більше була компанія для пробіжок, тим більша відстань їм вдавалося здолати, повідомляє видання Lenta.ru з посиланням на статтю в журналі Nature Communications.

Ефект від колективних тренувань краще виражений для чоловіків, чим для жінок. Представниці слабкої статі з підтримкою колег і друзів показували результати не набагато краще, ніж без їх підтримки.

Яким саме чином колективні тренування роблять вплив на спортивні показники, учені не з’ясували, але тепер ми знаємо, що якщо ви раптом відчули застій в заняттях, то можна просто захопити з собою на тренування друзів.

  Біжи, як Болт: найшвидші люди планети© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ