Зв'язатися з автором

5 найчастіших спортивних травм. Як їх уникнути?


сортивные травми

При виконанні вправ завжди є ризик отримати травму. Від цього ніхто не застрахований. Деякі травми утрудняють розвиток вашої фізичної форми, а іноді на тривалий термін позбавляють можливості тренуватися. Тут варто згадати стару приказку: “ Легше попередити хворобу, чим вилікувати “. Тому замість того щоб витрачати тижні на одужання і втрачати форму, краще наслідувати прості рекомендації, які допоможуть уникнути основних травм і продовжувати тренування.

Перш ніж переходити до окремих травм, розглянемо загальні ради.

  1. Завжди виконуйте підхід розминки. Щоб розігріти м’язи, беріть половину тієї ваги, яку зазвичай використовуєте в підходах.
  2. Ніколи не перенапружуйте окрему групу м’язів. Тренування має бути досить різнобічним і спрямованим на декілька груп м’язів, щоб не перевтомлювати їх.
  3. Працюйте з тренером. Дуже важливо, щоб поруч була людина, яка пояснить, як правильно виконувати вправу і що робити. Тому краще витратити гроші на послуги тренера, чим потім вкласти ще більше у своє лікування із-за неправильної техніки у вправі.

Зміст

  • 1 Травми ніг і кісточок
  • 2 Травми колін
  • 3 Травми попереку
  • 4 Травми плеча
  • 5 Травм шиї
  Що брати з собою в спортзал для чоловіків і дівчат


Травми ніг і кісточок

травми ніг і кісточок

Багато хто з нас проводить велику частину часу перед комп’ютерами як на навчанні, так і на роботі. А вечорами ми надіваємо кросовки і напружуємо ноги так, що вони не справляються з навантаженням. Це відбувається через те, що в кросовках п’ята знаходиться вище за пальці. Тому пальці переймають на себе основне навантаження. Будь-який поштовх або удар в цьому положенні може привести до травми кісточки/ноги.

Щоб цього уникнути, підбирайте взуття з низьким каблуком. Кісточка повинна знаходитися приблизно на одному рівні з пальцями. Можна придивитися до тенісних кросовок або взуття для ходьби.

Травми колін

травми колін

Найчастіше травми коліна відбуваються із-за виконання приседа після кардиотренировки.

Тут слід пам’ятати про декілька речей. Перш ніж виконувати присед, забудьте про своє его: ніколи не беріть вагу, яку не зможете осилити. Ніколи не навантажуйте ноги без підходу розминки. І останнє, але не менш важливе: ніколи не розгинайте коліна до упору під час вправ на ноги.

  Таблиця калорійності - крупи (каші)


Травми попереку

травми попереку

Травму попереку можна заробити, якщо опускатися занадто низько під час приседа або при неправильному виконанні станової тяги. Головна причина болів в попереку полягає в перенапруженні м’язів.

Щоб уникнути цього, треба зміцнювати центр тіла. Якщо ви хочете виконувати комплексні вправи ніби приседа або станової тяги, то слід тренуватися як мінімум 3 дні в тиждень, щоб розвинути досить сильне тіло. І, зрозуміло, ніколи не піднімайте вагу, з якою не зможете впоратися.

Травми плеча

травми плеча

Тут найчастіше травмуються м’язи плечового пояса. Вам треба виконувати обертання в плечових суглобах назовні, щоб збалансувати плечі. Найвідоміша вправа для цього-тяга на низькому блоці. Встаньте поряд з тренажером і оберніться до нього тією рукою, яку тренуватимете. Зігніть лікоть під кутом 90°. Тепер повертайте руку усередину і назад, підтягуючи її до живота.

Травми шиї

травми шиї

Дуже часто травма шиї виникає із-за неправильного положення тіла під час вправи.

Тому завжди зберігайте правильну позу. По можливості підтримуйте шию у вправах, розташовуючи руки за головою. І зміцнюйте м’язи шиї. Для цього частіше виконуйте зворотні шраги.

  Зведення рук в тренажері метелик: техніка виконання, які м'язи працюють© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ