Зв'язатися з автором

Що брати з собою в спортзал для чоловіків і дівчат


що брати з собою в спортзал

Щоб заняття спортом приносили максимум користі і нічого не могло завадити тренувальному процесу в спортзалі, необхідно заздалегідь знати, які саме речі брати з собою на тренінг.

Зміст

 • 1 Що треба брати з собою в спортзал
  • 1.1 Спортивний якісний одяг
  • 1.2 Якісне спортивне взуття
  • 1.3 Шейкер
  • 1.4 Тренувальний щоденник
  • 1.5 Рушник
  • 1.6 Музыка
  • 1.7 Таймер і трекер

Що треба брати з собою в спортзал

Сумка або рюкзак, яку беруть з собою на заняття фитнесом, є своєрідним сховищем спортивного інвентаря для свого власника, що дозволяє завжди бути готовим до майбутнього відвідування тренажерного залу. Інтереси у кожного ведучого активний спосіб життя людини різні, що позначається на вмісті сумки, але існує ряд базових речей, які обов’язково повинен носити з собою кожен, захоплений спортом.

Маючи повністю готову і укомплектовану спортивну сумку, можна назавжди забути про тяжкі збори, і бути будь-якої хвилини готовим до чергового відвідування фитнес клубу. Більше не доведеться переживати про забуті речі, які так бракує під час чергового тренування, якщо вони завжди під рукою.

  Повільні вуглеводи: користь і призначення, список продуктів


Спортивний якісний одяг

спортивний якісний одяг

Це найважливіша і головніша річ, яка має бути абсолютно у будь-якої захопленої спортом людини, незалежно від того, якій саме дисципліні віддається перевага. Без хорошої і якісної спортивної форми тренування не приносять максимального результату. Відвідуючи тренажерний зал після роботи, треба заздалегідь складати спортивний одяг в сумку. Інакше, прийшовши в роздягальню, можна просто виявити, що форми з собою немає.

Одяг для фитнеса має бути виконаний з дихаючого матеріалу, підбиратися точно за розміром. На перше місце, вибираючи форму необхідно ставити комфорт, а не думати тільки про моду. Виглядати добре, звичайно, хочеться кожному, але незручні і занадто облягаючі леггинсы, майка, яку доводиться нескінченно обсмикувати, відволікатимуть від тренування. Не слід надівати нічого, що не дозволить виконувати глибокі присідання і інші вправи або може поставити в невміле положення.

Якісне спортивне взуття

Ще один невід’ємний атрибут спортивної екіпіровки для відвідування тренажерного залу. Головне, підбираючи хорошу пару взуття, переконатися в тому, що вона відповідає тому або іншому виду фізичної активної діяльності. Людям, що займаються важкою атлетикою, більше підійдуть кросовки, ніж кеды для бігу.

  Жим гантелей сидячи: техніка виконання, працюючі м'язи, помилки


Здійснювати пробіжки в непризначеному для цього взутті досить складно. Якщо хтось вирішить зайнятися бігом в сандалях, то, по-перше, це буде незручно, а, по-друге, виглядати досить негарно з боку. І щоб не довелося імпровізувати, необхідно відразу вибирати таку сумку, в яку поміститися і спортивна форма, і взуття.

Шейкер

шейкер

Без цього предмета неможливо вважати спортивну сумку повністю укомплектованою. У хорошому і якісному шейкері завжди можна мати під рукою свій улюблений напій, воду, а також передтренувальні і посттренувальні добавки, які вживають багато атлетів. Не слід придбавати перший шейкер, що попався. Інакше є вірогідність того, що протеиновый коктейль перетворитися на непридатну для прийому масу з грудочками.

Тренувальний щоденник

Потрібний кожному атлетові для відстежування власного прогресу. У нього записують усю інформацію про минуле заняття: задіяна вага, число здійснюваних підходів і повторів. Це дозволяє постійно контролювати те, скільки було зроблено за минуле тренування, чого чекати від наступного заняття, чи необхідно вносити які-небудь коригування. Строгий моніторинг деталей кожного заняття дозволяє домагатися поставлених цілей набагато швидше.

  Вправи для тонкої талії і плоского живота, в домашніх умовах


Рушник

Займаючись спортом, кожна людина потіє. Це цілком нормальне явище. Проте, враховуючи те, що в спортзалі одним і тим же тренажером користуються різні люди, його слід протирати рушником після себе. Воно потрібне і самому атлетові, щоб елементарно прибрати підлогу з лоба, який заливає очі.

Музыка

музыка

Є мотивуючим чинником для багатьох людей. Головне, підбирати музичний супровід для тренувань таким, щоб воно не просто було динамічним, а подобалося. Якщо грамотно скласти плейлист, то і досягти поставленого перед собою спортивного завдання буде набагато простіший. Звичайно, музику, закачану на плеєр або телефон, можна слухати упродовж усього тренування, але тільки з використанням навушників, які обов’язково слід покласти в сумку.

Таймер і трекер

Завдяки трекеру, що вимірює частоту пульсу, можна відстежувати кожен крок в реальному часі. Це дозволяє грамотно вибудовувати кардио тренування, знаходячись саме в тому проміжку, який необхідно підтримувати. Деякі моделі приладів дозволяють стежити не лише за пульсом, але і за кількістю спалюваних калорій. І якщо основною метою є саме схуднення, то свій вибір слід зупиняти на подібній техніці.

  Мальтодекстрин: користь і шкода, гликемический індекс, використання в спортивному живленні


Що займається круговими тренуваннями, Табата, кроссфитом, HIIT рекомендується зупинити вибір на інтервальному таймері. Такий прилад досить простий в зверненні і легко настроюється під індивідуальні потреби. Це дає можливість повністю сосредотачиваться на тренуваннях, а не підраховувати час на перерву. Для багатьох таймер стає саме тим засобом, який допомагає підвищити ефективність тренувань, не допустити плато.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ