Зв'язатися з автором

Живлення після тренування для набору маси, спортивне живлення


живлення після тренування для набору маси

Період нарощування м’язової маси вимагає не лише правильно складеної програми занять, але і грамотного живлення. Особливо актуальною темою для атлетів є вибір продуктів, які краще всього вживати після завершення тренінгу, адже вірний вибір дозволяє значно прискорити процес массонабора. Необхідно правильно підібрати співвідношення білків і вуглеводів, а також час прийом спортивного живлення.

Організм в процесі виконання тренування сильно виснажується і потребує негайного заповнення поживних речовин. Необхідно враховувати, що якість їжі, що приймається, грає первинну роль, оскільки шкідливі продукти, навіть багаті великою кількістю вуглеводів і білків, сприяють набору жирових відкладень, а не м’язової маси. Нездорові продукти харчування зводять до мінімуму усі старання, які прикладає атлет в процесі тренування. Щоб отримати максимальний ефект від вживаної після занять їжі, необхідно поєднувати звичайні продукти із спортивними добавками.

Зміст

  • 1 Живлення після тренування для набору м’язової маси
  • 2 Спортивне живлення після тренування
    • 2.1 Креатин
    • 2.2 Сироватковий протеїн
    • 2.3 Гейнер
    • 2.4 Комплекс BCAA

Живлення після тренування для набору м’язової маси

живлення після тренування для набору маси

Силові тренування вимагають витримки певного часу після закінчення заняття. Не слід приступати до трапези перші десяти або п’ятнадцяти хвилин. Цей час краще присвятити розслабляючим водним процедурам. Можна попаритися або прийняти душ. Першими слід їсти прості вуглеводи у вигляді фруктів, до яких відноситься виноград і інші плоди.

  Эффектинвый зганяння жиру. Дієта під час сушки


Перша повноцінна їда, як вважають і поступають більшість спортсменів, повинна здійснюватися тільки через півтори години після завершення заняття. Ця трапеза повинна складатися з білку тваринного походження і складних вуглеводів. Джерелом останніх являються такі крупи, як вівсянка, рис, гречка, макаронні вироби з твердих пшеничних сортів. В якості білку краще всього підходять курячі яйця, морепродукти, м’ясо, молочна продукція.

По закінченню інтенсивних тренувань атлетові вимагається пити якомога більше чистої питної води. Є після тренувань не рекомендується впродовж години, оскільки травна система ще нездатна переробити білки і складні вуглеводи.

Спортивне живлення після тренування

Щоб м’язова маса набиралася максимально швидко, необхідно не лише правильно харчуватися, але і удатися до використання спортивних комплексів. До добавок, які допомагають добитися подібного ефекту, відносяться наступні:

Креатин

як правильно приймати креатин під час сушки

Є кращим спортивним живленням, яке дозволяє бодибилдерам нарощувати м’язову масу при натуральних тренуваннях. Перевагою добавки є не лише висока ефективність і результативність, але і те, що, в порівнянні з іншими комплексами аналогічного спектру дії, креатин моногідрат коштує набагато дешевше. Вживання цього спортпита вимагає уважного вивчення побічних явищ і рекомендованих дозувань.

  Біль в колінному суглобі при згинанні: чому болять коліна, як лікувати


Сироватковий протеїн

користь і шкода сироваткового протеїну

Є відмінним джерелом і вуглеводу, і швидкого білку. Комплекс відрізняється прекрасним збалансованим амінокислотним складом, випускається в зручній для прийому формі і має приємні смакові характеристики. Досить вживати по одній порції протеїну після тренінгу, щоб отримати помітний приріст по масі. Комбінація цього комплексу з креатином зробить результати ще яскравіше вираженими. Подібний тандем дає той самий максимум, на який розраховує кожен атлет.

Гейнер

гейнер

У цю добавку поміщена велика кількість вуглеводів. Концентрація цього нутрієнта в комплексі набагато більша, ніж протеїнів (білків). Комплекс ідеально підходить саме для тих спортсменів, які зазнають проблеми з набором м’язової маси, не мають схильності до набирання надмірної ваги. Щоб поліпшити ефект від цього напою, його, як і сироватковий протеїн, рекомендовано вживати спільно з креатином.

Комплекс BCAA

bcaa на ніч

Містить в собі три незамінні амінокислоти, що грають найважливішу роль для анаболічних процесів. Ці з’єднання роблять певний ефект на приріст м’язів, але найбільше значення вони мають для запобігання катаболізму, тобто дозволяють зберегти м’язові тканини. Крім того, добавка активізує жироспалювальні процеси і сприяє збільшенню показників сили. Головне, як і у випадку з іншим спортпитом, уважно ознайомитися з рекомендованими дозуваннями прийому.

  5 найчастіших спортивних травм. Як їх уникнути?© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ