Зв'язатися з автором

10 способів управління стресомЯкщо уникнути стресу досить складно (від нього, як відомо, не сховатися, не сховатися), то навчитися управляти їм цілком реально. Разом з компанією “БВТ БАР’ЄР РУС” ми знайшли десять способів, які допоможуть вам вийти з будь-якої стресової ситуації переможцем (а саме-без втрат для нервової системи).

Постарайтеся уникнути багатозадачності

Якщо ви відчуваєте, що усе, ваш розум паралізований страхом і тривогою-будь-який необдуманий вчинок може привести до зриву або до емоційного вигорання. Щоб цього не допустити, постарайтеся “розвантажити” свій день, перетворивши нескінченний список важливих справ в маленьку записку з п’яти пунктів. Як це зробити? Легко, просто задавайтеся питанням-“Я помру, якщо не займуся цим сьогодні”? Якщо не помрете, то сміливо викреслюйте.

10 способов управления стрессом. изображение номер 11

Відключіться

На один день або на пару годин пропадіть з усіх радарів. Вимкніть телефон і вирушайте в місце, де за усього бажання ваші проблеми до вас не дістануться. Тобто якщо стрес пов’язаний з роботою, візьміть відгул, пославшись на сильну мігрень, а якщо ви не можете розслабитися із-за перманентного ремонту, який вже місяць роблять ваші сусіди, сідаєте в машину (чи на першу електричку) і мчите за місто-на природу. Загалом, ваше завдання-влаштувати собі невеликий вихідний і провести його далеко від джерела ваших неврозів.

  5 найчастіших помилок в практиці йоги


10 способов управления стрессом. изображение номер 12

Фото: shutterstock. com

Нейтралізуйте “токсичних” людей

Коли вам погано, ви маєте повне право розділити усе оточення на дві групи-до першої увійдуть друзі і колеги, після спілкування з якими вам добре, в другу-ті, після розмови з якими стає тільки гірше. Так, в це важко повірити, але є люди, яким дійсно подобається підливати олію у вогонь,-вони отримують задоволення від інтриг і пліток. І ось від подібних “друзів” треба триматися чимдалі, якщо не хочете ще глибше зав’язнути в стресі і тривозі.

10 способов управления стрессом. изображение номер 13

Фото: shutterstock. com

Подивіться на ситуацію в перспективі

Це зараз вам здається, що чорна смуга ніколи не закінчиться і клубок нескінченних проблем так і отруюватиме вам життя. Але насправді це не так-через десять років ви навряд чи згадаєте, через що переживали. Адже, як відомо, усе рано чи пізно проходить. І цей заплутаний клубок теж скоро розплутається. Пам’ятайте про це і всякий раз задавайтеся питанням-чи буде це важливо через місяць? А через рік?

  У мене плоскостопість. Мені можна бігати?


10 способов управления стрессом. изображение номер 14

Фото: shutterstock. com

Зверніться по допомогу

Ви, звичайно, можете вважати собі найсміливішою людиною, якій усе під силу, але проте варто визнати : навіть Бэтмену іноді потрібний Робін. У моменти душевних терзань не варто храбрувати і намагатися впоратися з усім самостійно-одна телефонна розмова з другом замінить вам тригодинний сеанс аутотренингу і допоможе ще раз проаналізувати ситуацію. Крім того, ви почуєте альтернативну точку зору і отримаєте підтримку від людини, яка завжди на вашому боці.

10 способов управления стрессом. изображение номер 15

Фото: shutterstock. com

Займіться спортом

Регулярні заняття спортом сприятливо впливають не лише на вашу фігуру, але і на ваш розум. Двадцятихвилинна прогулянка в середині напруженого дня допоможе вам залишатися бадьорим і уважним ще як мінімум шість годин. А якщо після тренування вам вдасться сходити в сауну або на один сеанс у басейн, то ви і зовсім станете невразливі-ендорфіни, які виробляються після активних фізичних навантажень, захистять вас від стресу і не дадуть впасти в депресію.

10 способов управления стрессом. изображение номер 16

Більше спите

У будь-якій незрозумілій ситуації переводите телефон в авіарежим і лягаєте спати. Це дійсно краще, що ви можете зробити. До того ж повноцінний сон не лише наповнить вас енергією, але і істотно понизить рівень кортизолу (гормону стресу) в крові. А ось безсонні ночі, навпаки, лише посилять ваш стан і зроблять і без того непростий період життя нестерпним.

  Обід з собою: 6 швидких рецептів обіду


10 способов управления стрессом. изображение номер 17

Фото: shutterstock. com

Пийте збагачену магнієм воду

Чиста і корисна вода-ось що врятує вас від стресу і не дасть “зламатися” під тяжкістю термінових справ і дедлайнів. Краще пити воду, збагачену магнієм. Магній бере участь у виробленні енергії, засвоєнні глюкози, передачі нервового сигналу, синтезі білків. Він чинить заспокійливу дію, знижуючи збудливість нервової системи. Недолік цього елементу в організмі часто призводить до безсоння і депресії, проблем з серцем і посудинами. Завжди тримайте під рукою фільтр для води BWT Magnesium Mineralizer-він забезпечує до 20% добової норми магнію.

10 способов управления стрессом. изображение номер 18

Знайдіть час для розваг

Навіть під час найжорсткішого і жорстокішого дедлайну не варто відмовляти собі в речах, які приносять задоволення і радість. Перегляд декількох серій цікавого серіалу або читання книг не лише допоможе вам відволіктися і “перезавантажитися”, але і змусить ваш організм виробляти ендорфіни-головного “спонсора” гарного настрою.

10 способов управления стрессом. изображение номер 19

Фото: shutterstock. com

Медитуйте і спробуйте аутогенні тренування

Тридцять хвилин медитації уранці цілком достатньо, щоб впродовж усього дня залишатися стійким олов’яним солдатиком, якому усе по плечу. А якщо медитувати доки не виходить, то самий час спробувати аутогенні тренування-вони навчать вас розслаблятися і справлятися з тривожними станами.

  Болять коліна після бігу, травма коліна, болять коліна після бігу


10 способов управления стрессом. изображение номер 20


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ