Зв'язатися з автором

10 застосувань і гаджетів, які допоможуть перестати прокрастинироватьПовідомлення в мессенджерах, пуш-уведомления, лайки в соціальних мережах, новини по телевізору-усе це страшно відволікає. Несподівано виявляється, що пройшло вже декілька годин, а ви ще не приступали до наміченого, але вже тричі подивилися стрічку Инстаграма. Що з цим робити і як сучасні технології допоможуть впоратися з прокрастинацией, розповідаємо нижче. Схильність людини до прокрастинации вивчається вже десятки років. Раніше учені вважали, що відкладання справ “до завтра” пов’язане з навичками тайм-менеджмента (точніше, з їх відсутністю), але згідно з останніми дослідженнями, емоції і сумніви в собі також грають велику роль. Крім того, наші електронні пристрої посилюють ситуацію: дані, опубліковані в журналі Computers In Human Behavior Безпосередньо зв’язують прокрастинацию і час, який ми проводимо в Інтернеті, з невмінням переходити від завдання до завдання і завершувати справи.

Оскільки ж бути продуктивним, коли вам хочеться прокрастинировать, а інструменти, якими ви користуєтеся для роботи, насправді створені, щоб вас відволікати?

На щастя, є декілька лайфхаков, які врятують і світ, і вашу роботу. У цьому матеріалі ми зібрали додатки, створені з єдиною метою : допомогти вам сфокусуватися на роботі.

  10 десертів, які містять всього 150 кілокалорій


10 приложений и гаджетов, которые помогут перестать прокрастинировать. изображение номер 8

Procraster

10 приложений и гаджетов, которые помогут перестать прокрастинировать. изображение номер 9

Це застосування відразу ж ставить вам питання, покликане знайти “винного”, а саме-причину, чому ви відкладаєте роботу. Користувачам пропонують декілька варіантів на вибір, наприклад: “це завдання занадто об’ємне”, “я не знаю, з чого розпочати”, “я зробив помилку”, а додаток залежно від відповіді даватиме поради. Приміром, якщо ви вибрали “я не знаю, з чого розпочати”, додаток запропонує вам розбити проект на складові і доведе вас до його завершення за допомогою напуття. А коли ви вже звикнете користуватися додатком, ви зможете перевіряти статистику власної продуктивності впродовж дня.

Focuswriter

10 приложений и гаджетов, которые помогут перестать прокрастинировать. изображение номер 10

Якщо вам треба друкувати на комп’ютері так, щоб вас ніщо не відволікало (тільки згадаєте усі ці відкриті вкладки), то Focuswriter Вже поспішає до вас на допомогу. Програма пропонує звичайний текстовий документ, але із спокійнішим дизайном і вбудованими таймерами, нагадуваннями і цілями на день, щоб ви могли відстежувати свій прогрес.

Програма працює в системах Linux , Windows , Mac .

Спеціально для Mac Є схожа програма-Writeroom, вона допоможе письменникам створювати шедеври і зайвий раз не відволікатися.

  Nike Breaking2, Элиуд Кипчоге, марафон рекорд, світовий рекорд марафон


StandStand

Як би смішно це не здавалося, але іноді, щоб повністю сконцентруватися на завданні, нам треба змінити “картинку”. І тут приходить на допомогу портативний стіл StandStand . Така підставка коштує від 50 до 90 доларів (ціна залежить від типу дерева, яке ви виберете), важить менше кілограма і складається так само, як і ноутбук. Ви можете або брати його з собою на роботу (і організовувати таким чином собі улюблене місце в офісі), або використати будинки або в кав’ярні.

SelfControl, Freedom і HeyFocus

10 приложений и гаджетов, которые помогут перестать прокрастинировать. изображение номер 11

Ви вважаєте, що проводите надто багато часу, перевіряючи оновлення в соціальних мережах? Додаток SelfControl Запитає вас, куди ви заглядаєте найчастіше-в електронну пошту або в Twitter , і тимчасово цю мережу заблокує. Додаток налагоджений дуже серйозно: навіть якщо ви все-таки спробуєте зайти на сайт соціальної мережі, SelfControl Вас туди не пустить, навіть якщо ви його видалите. Вам просто доведеться страждати, поки час (яке ви встановите самостійно) не витече.

Краще всього програма працює у браузері Safari .

Додаток Freedom Йде ще далі. Воно теж блокує вибрані сайти і додатки, але робить це на усіх гаджетах відразу. Загалом, усе дуже строго.

  Секції для інвалідів, знак рівності, спорт інвалідів, проекти для інвалідів


Працює в системах Mac І Windows А також на IPhone І IPad .

Те ж саме робить додаток HeyFocus . Його творець Франческо Чирилло придумав цю технологію ще в 1980-х, коли вчився в коледжі і намагався готуватися до сесії. Тоді він використав кухонний таймер у формі помідора, щоб стежити за своєю продуктивністю упродовж відрізків в 25 хвилин (з перервами по п’ять хвилин). Кожен продуктивний сет називався Pomodoro На честь таймера. Ключова функція додатка полягає в його здатності одночасно блокувати сайти і починати сесію Pomodoro . Ви можете включити режим pro, який не дозволить вам деактивувати додаток, навіть якщо ви з нього вийдете. А за кожен заблокований сайт програма нагородить вас надихаючою цитатою.

Підходить для Mac .

Strict Workflow

10 приложений и гаджетов, которые помогут перестать прокрастинировать. изображение номер 12

Та ж “помідорна” техніка, тільки вже не у вигляді додатка, а прямо у вас у браузері. Цифровий таймер прочитуватиме час роботи і час перерв-Чирилло рекомендує робити паузи по 15-30 хвилин, щоб дійсно оптимізувати продуктивність. “Цього часу вистачає для того, щоб навести порядок на робочому столі, сходити за кавою, послухати голосові повідомлення, перевірити пошту або просто відпочити і зробити дихальні вправи,-написав Чирилло у своїй дослідницькій роботі про цю технологію.-При цьому важливо не робити під час паузи нічого складного, інакше ваш мозок не зможе відпочити і інтегрувати отримані знання (як наслідок-ваша наступна “помідорна” сесія не буде такою ж ефективною)”.

  Як вибрати маслинову олію


Працює в Google Chrome .

Шумопоглинаючі навушники

10 приложений и гаджетов, которые помогут перестать прокрастинировать. изображение номер 13

Світ шумопоглинаючих навушників широкий і в основному не занадто бюджетен. Але якщо ви дійсно цінуєте тишу, то варіантів досить багато. Є безпровідні навушники Bose За 349 доларів, є більше бюджетний варіант AKG За 150 доларів, є навушники Monoprice Hi Fi Active -вони коштують 80 доларів і вважаються кращими в співвідношенні “ціна-якість” згідно з оглядом сайту Lifewire . На ринку представлені і дешевші опції, але якщо ви все ж зважитеся на купівлю, спочатку уважно шануйте відгуки: експерти стверджують, що справжню технологію усунення шуму дуже складно зробити недорогою. Щоб не інвестувати в щось даремне, рекомендуємо помучити менеджера в магазині і протестувати максимум доступних моделей.

Simply Noise і Noisli

10 приложений и гаджетов, которые помогут перестать прокрастинировать. изображение номер 14

Одних музика відволікає, а іншим, навпаки, правильний “білий шум” допомагає зосередитися. Дослідження 2014 року показують: певні звуки можуть бути корисними. Так, класична або інструментальна музика допомагає студентам готуватися до занять, а офісних співробітників-концентруватися. Якщо ж Бетховен вам не за смаком, надіньте навушники і включіть Simply Noise -звуки дощу або дзюркотливого струмка.

  The Challenger, сайт The Challenger, Челленджер, сайт Челленджер


За цим же принципом працює Noisli .

Програми доступні в App Store / Google Play.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ