Зв'язатися з автором

11 ознак нездорових стосунків, які ми зазвичай не хочемо помічати The ChallengerІноді на початку стосунків ми не помічаємо (чи не хочемо помічати) недоліків партнера. Ми виправдовуємо його або її неприпустима поведінка і ігноруємо очевидне-тривожні сигнали, які як би натякають : з цією людиною нічого хорошого не вийде. Не розумієте, про які сигнали йде мова? Зараз розповімо.

Важливий дисклеймер: перераховані в цьому тексті сигнали і ознаки не є приводом для негайного розриву. Проте усі вони без виключення є приводом для серйозної розмови.

Ваш партнер грубо відзивається про тих, що своїх, що були

Той факт, що ваш партнер дозволяє собі негативно висловлюватися про свої минулі стосунки, говорить тільки про одне: він не зробив зовсім ніяких висновків з попереднього досвіду. По суті, він так і не зрозумів, що привело до розриву. А позиція “я усе робив(а) правильно, в усьому винен(а) вона/він”-сигнал, що зовсім скоро те ж саме чекає і вас. Ну а поливання брудом колись близьку людину і зовсім привід звернутися до психолога (старі образи, як відомо, ідеальний грунт для нових конфліктів).

11 признаков нездоровых отношений, которые мы обычно не хотим замечать (а зря). изображение номер 12

Фото: shutterstock. com

Ваш партнер ставить під сумнів вашу адекватність

Для подібного типу поведінки навіть існує спеціальний термін “газлайтинг”. По суті, це маніпуляція, головна мета якої-змусити вас сумніватися у власній адекватності. Фрази типу “ти, як завжди, занадто гостро на усе реагуєш” і “ти знову перебільшуєш” яскравий тому приклад-вони мають на увазі, що ваші почуття нібито надмірні і не відповідають ситуації. При цьому партнер знає, що ви праві, але спеціально намагається збити вас з пантелику.

  Випадання волосся після пологів


Газлайтинг небезпечний не лише тому, що вас навмисно вводять в оману, але і тому, що людина, яка вам близька, ставить під сумнів ваше сприйняття дійсності (а це шкідливо для психіки). Навчіться довіряти собі-якщо ви відчуваєте, що щось не в порядку, швидше за все, ви праві.

11 признаков нездоровых отношений, которые мы обычно не хотим замечать (а зря). изображение номер 13

Фото: shutterstock. com

Ваш партнер уникає спілкування з вашими близькими

Менш очевидна, але не менш значима проблема прихована за ситуації, коли партнер, з одного боку, не проти вашого спілкування з його друзями і його сім’єю, але з іншої-всіляко уникає контактів з вашими близькими. У ідеалі відношення мають бути різноспрямованими-з виявом цікавості до близьких і родичам один одного. А якщо ви постійно ловите себе на вибаченнях-ви просите вибачення у друзів за те, що ваш партнер не може бути присутнім на зустрічі,-означає настав час серйозної і чесної розмови. Тільки, будь ласка, без претензій і наїздів.

11 признаков нездоровых отношений, которые мы обычно не хотим замечать (а зря). изображение номер 14

Фото: shutterstock. com

Ваш партнер грубий з незнайомими людьми

Те, як ваш партнер поводиться по відношенню до офіціантів в ресторані, водіїв таксі або продавців в супермаркеті, може багато що розповісти про ваше спільне майбутнє (якщо воно, звичайно, буде), а саме про те, як кінець кінцем відноситимуться до вас. Так-так, подібні речі, на жаль, взаємозв’язані. Не можна бути істериком і грубіяном з одними (особливо з тими, хто не може належним чином дати відсіч) і урівноваженою інтелігентною людиною з іншими.

  Ревизорро Київ: що ви не побачите в "Ревизорро"


11 признаков нездоровых отношений, которые мы обычно не хотим замечать (а зря). изображение номер 15

Фото: shutterstock. com

Ваш партнер ніколи не просить вибачення

Фрази “вона/він не любить вибачатися, але я точно знаю, що він/вона жалкує” або “він/вона ніколи не вибачається, але завжди після сварки намагається загладити свою провину”-це не пояснення. Це виправдання. Здатність знайти в собі сили вибачитися-передусім ознака зрілості. Ознака того, що людина уміє нести відповідальність за свої вчинки і визнавати свої помилки. Варто замислитися, якщо в стосунках ви єдина людина, яка здатна відповідати за власні промахи. Адже в недалекому майбутньому цей патерн ризикує лягти в основу іншої, не менш шкідливої моделі взаємодії : один завжди винен, інший завжди правий.

11 признаков нездоровых отношений, которые мы обычно не хотим замечать (а зря). изображение номер 16

Фото: shutterstock. com

Ваш партнер буквально живе в телефоні

Якщо ви знаходитеся в стосунках з людиною, погляд якої постійно спрямований на дисплей мобільного телефону, самий час замислитися і поцікавитися, що він Там Знайшов такого цікавого. Ще один привід замислитися-це партнер, який фанатично охороняє суверенітет свого девайса. Так, коли у вас сідає акумулятор і ви просите його позичити смартфон для важливого дзвінка, він спочатку переконається, що на екрані немає ніяких повідомлень або повідомлень, і тільки потім дасть вам подзвонити. Цілком можливо, йому є що приховувати.

  Вітамін В7 (вітамін Н, біотваней)


11 признаков нездоровых отношений, которые мы обычно не хотим замечать (а зря). изображение номер 17

Фото: shutterstock. com

Ви не знаєте, на що ваш партнер витрачає свій час і гроші

Це не означає, що від вас приховують щось страшне і мерзенне. Звичайно, немає. Проте пожива для роздумів все-таки є-подібне “тихушничество” свідчить про певний розлад в стосунках. Вам не треба контролювати час і гроші один одного, проте погодитеся, не круто дізнаватися з фейсбука, що ваш близький провів вихідні в іншій країні або змінив роботу.

11 признаков нездоровых отношений, которые мы обычно не хотим замечать (а зря). изображение номер 18

Фото: shutterstock. com

Ваш партнер не зважає на ваші межі

Ваш партнер відноситься з повагою до вашого часу? Він зважає на вашу думку? Із-за стосунків вам треба відмовлятися від роботи, спілкування з друзями або родичами? Ви почуваєте себе комфортно в сексі? На самому початку ми часто “відсовуємо” особисті межі на догоду пристрасті і бажанню сподобатися, проте чим раніше ви визначите рубежі, за які краще не заходити, тим спокійніше і упевненіше себе почуватимете. А ось неодноразові порушення позначених меж-привід для серйозного занепокоєння і не менш серйозної розмови.

  Полипропиленовые труби для водопроводу: опис, ціна і як вибрати


11 признаков нездоровых отношений, которые мы обычно не хотим замечать (а зря). изображение номер 19

Фото: shutterstock. com

Ваш партнер висміює вас при усіх (причому навіть після того, як ви попросили його або її цього не робити)

Публічні кепкування і саркастичні зауваження навряд чи можна назвати ознакою хороших стосунків, особливо якщо ви вже не раз говорили, що вам це неприємно. Аргументи “це просто жарт, я ж люблячи” або “я жартую, а ти знову усе не так розумієш” (привіт, газлайтинг!) не вважаються-якщо ви просите свого партнера бути тактовнішим і не говорити образливі речі, а він пропускає усі прохання повз вуха (люблячі люди взагалі-то так не поводяться), то самий час бити на сполох. Адже при такому розкладі ви ніколи не почуватимете себе комфортно і упевнено в стосунках.

11 признаков нездоровых отношений, которые мы обычно не хотим замечать (а зря). изображение номер 20

Фото: shutterstock. com

У вашого партнера практично завжди поганий настрій

Ми все не висипаємося. До кінця дня ми усі втомлені і виснажені. Коли голодні, ми усі злимося. Проте нічого з перерахованого не дає нам права поводитися грубо по відношенню до близьких людей. Більше того, ніщо з переліченого вище не надає нам права видавати свою емоційні нестриманість за втому і трудоголізм. Якщо ваш партнер завжди зол і завжди чимось невдоволений, не миритеся з цим. Далі буде тільки гірше.

  Як не є багато?


11 признаков нездоровых отношений, которые мы обычно не хотим замечать (а зря). изображение номер 21

Фото: shutterstock. com

Ваш партнер завжди до вас чіпляється

Ви завжди в чомусь винні. Ви їсте не так, сидите не так, говорите не так. Ви не так закриваєте двері машини, не так миєте чашки і не так заправляєте ліжко. Ваші потреби, інтереси, переваги, проблеми зазвичай ігноруються, а ось ваша увага і час, навпаки, експлуатуються-як правило, ви слухач, який повинен мовчати і не відкидати тінь на егоцентризм того, що говорить. Якщо ви тільки що прочитали опис ваших стосунків, то у нас погані новини. Тут вже не йде мова про червоні прапорці. Що ви! Рев сирени заглушає усе.

Вас цінують? На вашу думку зважають? У вас на душі спокійно? Після спілкування з нею або з ним ви почуваєте себе краще, щасливіше? Коли ви ділитеся сокровенним, вас чують? Розуміють? Якщо ні, то, можливо, прийшов час рухатися далі.

11 признаков нездоровых отношений, которые мы обычно не хотим замечать (а зря). изображение номер 22

Фото: shutterstock. com


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ