Зв'язатися з автором

3 прості кроки, які зроблять вас щасливішеНемає абстрактнішого предмета для обговорення, чим природа людського щастя. Звідки воно береться і куди пропадає? Чому ми не відчуваємо його, коли усе добре, і захлинаємося від радості, коли особливих і явних причин для цього немає? Давайте розбиратися (і намагатися стати щасливіше).Погодьтеся, всякий раз, коли люди, що живуть, як нам здається, у вічному благополуччі і достатку, скаржаться на життя, хочеться гарненько струсити їх за плечі і вигукнути: “Опам’ятайся”!. Хіба може забезпечена людина бути невдоволеним? Хіба може він скаржитися на нещасливе життя, коли його уявне “нещастя” могло б ощасливити сотні людей? Виявляється, може. Тому що щастя-це дещо інше. Трохи складніше. Трохи простіше.

Щастя-це не те, що у вас є, і навіть не те, на якому життєвому етапі ви знаходитеся. Щастя-це Передбачення і розуміння . Передбачення, що далі усе буде краще. І розуміння, що ви рухаєтеся в правильному напрямі.

А тепер порівняєте мільйонера з людиною, яка довго шукала роботу і нарешті,-через місяці масованої відправки супровідних листів і відчаю-її знайшов. При цьому вірогідність, що нова робота вознесе його до висоти пентхауса в Киев-Сити, украй мала (та і до п’ятого поверху хрущовки теж навряд чи). Проте чи радий він? Які емоції відчуває? Він щасливий. Щасливий, тому що Далі Усе буде інакше. Буде кращий. А колишнє безробітне “далі” не обіцяло йому нічого, окрім неминучих проблем.

  Скільки калорій спалює прибирання, скільки витрачається калорій під час прибирання


Простіше кажучи, щастя-це прогрес. Цей рух. Як говорить Шон Ахор, психолог і спікер TED : “Щастя-це радість, яку ви випробовуєте, розкриваючи власний потенціал”.

3 простых шага, которые сделают вас счастливее. изображение номер 5

Але якщо ви відчуваєте, що “мають” бути щасливіші (насправді ви нічого не повинні), то ось три кроки, які вам в цьому допоможуть.

Налаштуйтеся на успіх

Яку роботи ви б назвали ідеальною? Ту, де в офісі є спортивний зал і манекен для биття? Чи ту, де начальство виплачує своїм співробітникам щомісячні премії? Насправді ідеальна робота-це та, де у вас є грамотний (і адекватний) начальник, перспектива розвитку і середовище, яке цьому сприяє (хоча спортзал і премії, звичайно, нікому ще не завадили).

А тепер скажіть, чи відчуваєте ви, що завдяки роботі розвиваєтеся і з кожним роком стаєте все краще і краще (а ще швидше, вище і сильніше)? Чи ви досягли стелі пару років назад? Якщо на другому варіанті серце дуже кольнуло, то недивно, що у вас немає ні тонусу, ні енергії, ні щастя. Відчуття задухи, стагнації і нудьги означає, що ви не використовуєте і половину власного потенціалу. Що ви бездумно проживаєте дні і не передбачаєте нічого хорошого. Але хіба ви Тут Для цього? Для того, щоб сторчма котитися вниз замість того, щоб щосили підійматися вгору?

  Руслан Раджапов : я залежний від емоцій, адреналіну, драйву


На щастя, є багато способів вибратися з ущелини, в яку ви нестримно падаєте. Чи є у вас на прикметі який-небудь цікавий (і можливо, благодійний) проект, в якому ви могли б стати волонтером? Чи місце, де б вам хотілося спробувати свої сили? Що щодо того, щоб знайти підробку на стороні або подивитися вакансії в інших компаніях? Загалом, шукайте альтернативу.

3 простых шага, которые сделают вас счастливее. изображение номер 6

Розвивайтеся і ростіть (завжди і скрізь)

Частково саме нездатність реалізувати себе на сто відсотків в професії викликає у багатьох людей тривогу і сумніву в правильності власного вибору. Але робота-це не єдине місце, де ви можете повною мірою розкрити свій потенціал. Є ще як мінімум мільйон речей, в яких варто пошукати себе. Наприклад, ви можете навчитися плавати і перепливти Босфор (чи не перепливти). Чи навчитися бігати і взяти участь в Мюнхенському марафоні. Чи навчитися пекти корисні капкейки і відкрити власний магазин. Загалом, суть в тому, щоб удосконалюватися і розвиватися в усіх сферах життя. Так що якщо ви вирішили вирощувати піони, то навчитеся це робити не гірше досвідченого садівника. Тоді почуття задоволення відвідуватиме вас частіше-з кожним пройденим кілометром або з кожною квіткою, що розпустилася.

  Лайфхак: як швидше зарядити телефон


3 простых шага, которые сделают вас счастливее. изображение номер 7

Постійно задавайтеся питанням-а що далі?

Коли ви думаєте про наступний тиждень, про швидке літо і в цілому про 2017 рік, що ви відчуваєте? Ви схвильовані? Що ви представляєте? Яке воно-ваше “далі”? Краще і цікавіше? Чи передбачаєте ви пригоди, подорожі і кар’єрні зльоти? Що там на горизонті-можливості і перспективи?

Насправді не так важливо, чи збудуться усі мрії-важливий сам факт передбачення. Згадайте останні дні перед Новим роком-погодитеся, очікування свята доставляє більше радості, ніж саме свято. Якщо вірити дослідженню, опублікованому в журналі Applied Research in Quality of Life, одне тільки планування відпустки може зробити людину щасливіше. Так що тепер ви знаєте, як пережити черговий важкий понеділок-придумайте собі подорож. А потім хто знає, що буде-цілком можливо, наступну нашу статтю ви прочитаєте вже в літаку.

3 простых шага, которые сделают вас счастливее. изображение номер 8


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ