Зв'язатися з автором

5 рад, як правильно піднімати штангу і гантелі“Челленджер” пояснює, що робити з гантелями і штангою-найпопулярнішими спортивними снарядами.

Завжди розігрівай себе

Робити розминку-це взагалі святе у будь-якому тренажерному залі. Яке тренування б ви не збиралися виконати, буде кращий, якщо ви все ж зробите декілька простих вправ і розігрієте свої м’язи. Після цього займатися буде набагато простіший і комфортніший, та і вірогідність травмуватися істотно знизиться.

Техніка-це важливо

Не треба згинати спину, напружувати шию або розгойдувати тіло разом з снарядом, щоб в якийсь момент різко підняти його. Усі ці махінації не роблять вправу ефективніше-навпаки. На додаток можна ще і травмувати себе. Тому завжди краще звернутися до тренера, якщо є сумніви в тому, чи правильно взагалі виконується вправа.

Правильно збільшуй вагу

Звичайно, може здатися, що це здорово: людина піднімала 4 кг, а через 10 хвилин піднімає вже 8 кг Але м’язам від цього добре не буде: ним лише стане важчий в два рази. Набагато ефективніше збільшувати вагу, що піднімається, трохи. Наприклад, на кілограм після декількох тренувань, а не відразу на чотири за одну.

  Крисси Мец, this is us серіал, відомі актриси


Дихай

Правильна техніка дихання допоможе багато в чому, тому що у такому разі кисень розгониться по м’язах. В цілому треба видихати ротом, коли штанга або гантелі піднімаються, і видихати через ніс, коли вони опускаються. При цьому бажано не затримувати дихання, щоб не стало погано.

Олександр Жуков

Директор напряму “Тренажерний зал” World Class :

-Особливої небезпеки немає ні при заняттях з гантелями, ні при заняттях з штангою. Головне, на мій погляд, навчитися контролювати дихання і осанку. Якщо ви тільки починаєте займатися спортом, то краще перший час присвятити роботі над м’язами живота і спини, щоб надалі узабезпечити роботу з тими, що обтяжили і не отримати якихось зайвих травм. Бачите, усе досить просто.

Будь уважний

В цілому це універсальна рада. Важливо пам’ятати, яка вправа виконується і які м’язи хочеться розвинути. Краще всього сконцентруватися на цьому і не відволікатися на інше.

5 советов, как правильно поднимать штангу и гантели. изображение номер 2


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ