Зв'язатися з автором

5 уранішніх звичок генерального директора Googlе, які дозволяють йому залишатися продуктивнимУ підпорядкуванні Сундара Пичаи, генерального директора Google, 85 тисяч співробітників на п’яти континентах. Розповідаємо, як проводить ранок СЕО другої за вартістю компанії світу, щоб день складався продуктивно. 5 утренних привычек генерального директора googlе, которые позволяют ему оставаться продуктивным. изображение номер 5

Сундара Пичаи

Миллениалы-ті, хто народився після 1981 року-мають найбільшу зайнятість на роботі і постійно страждають від перевантажень. СЕО Google-це людина, яка, здавалося б, має бути завален роботою. По суті, так і є, але Сундар Пичаи не божеволіє при цьому, а працює спокійно, розмірено і без метушні. Йому допомагають в цьому уранішні ритуали, з яких він розпочинає кожен свій день.

CEO Google встає рано, але не занадто

Тоді як багато керівників корпорацій встають в чотири ранку і раніше, Сундар Пичаи вважає за краще підніматися в сім годин. Учені підтверджують, що ранні підйоми сприяють проактивній діяльності в першій половині дня. У одному з інтерв’ю Пичаи розповів, що він зовсім не “жайворонок”, тому сім ранку-це його межа.

5 утренних привычек генерального директора googlе, которые позволяют ему оставаться продуктивным. изображение номер 6

Фото: shutterstock. com

Читає книгу або газету

Керівник найбільшою IT-компании розпочинає день з паперової книги або з паперової газети (можливо, комп’ютерів і смартфонів йому вистачає і на роботі). Американські учені довели, що читання збільшує працездатність мозку, прокачує пам’ять і розвиває ментальну гнучкість. Крім того, читання декількох паперових сторінок допомагає перемкнутися з електронного світу на справжній-спробуйте, і ви здивуєтеся, наскільки такий спосіб допомагає відчути себе “в моменті”.

  Ультимативна інструкція: як стати сникерхедом


Снідає корисними продуктами

Пичаи-вегетаріанець, тому він прагне отримувати достатню кількість протеїну з молочних продуктів і яєць. На сніданок у нього зазвичай омлет з тостами. Саме перша їда формує усю харчову поведінку впродовж дня. Багатий білками і вуглеводами сніданок підтримує сили до самого обіду. В той же час пропуск сніданку загрожує знесиленням і низькою працездатністю.

5 утренних привычек генерального директора googlе, которые позволяют ему оставаться продуктивным. изображение номер 7

Фото: shutterstock. com

П’є чай

Сундар Пичаи розпочинає свій день з традиційних індійських пряних чаїв. Він не любить кави і вважає її переоціненим продуктом. У трав’яних чаях немає кофеїну, вони не збуджують нервову систему і допомагають м’яко увійти до ритму робочого дня.

Фокусується на великих завданнях

Пичаи регулярно оцінює стан усіх проектів, дивлячись на них як би з боку. Як керівник він намагається направляти менеджерів департаментів відповідно до загальної концепції компанії. Кожен ранок Пичаи виділяє годину на стратегічну роботу і потім приступає до невідкладних завдань.

5 утренних привычек генерального директора googlе, которые позволяют ему оставаться продуктивным. изображение номер 8

Фото: shutterstock. com


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ