Зв'язатися з автором

Adidas, adidas Originals, wings+horns, колаборація, нова колекціяНова спільна колекція сезону осінь-зима-2017 вже поступила в продаж.

Бренд wings+horns, заснований в 2004 році в Канаді, спеціалізується на створенні преміального чоловічого одягу з органічних матеріалів з використанням передових технологій. У новій колаборації сучасна естетика wings+horns об’єдналася із спортивною спадщиною adidas : дизайнери канадського бренду представили п’ять ексклюзивних речей і декілька оновлених версій архівних силуетів.

Фото: adidas

Фото: adidas

Фото: adidas

Фото: adidas

Фото: adidas

Фото: adidas

Колекція adidas Originals by wings+horns натхненна традиційним кроєм і класичною технікою виробництва. Кожна річ з колаборації відмічена логотипом Mon-вишитим патчем у вигляді трилисника, поміщеного в стилізовану круглу рамку.

Ключовими моделями колекції стали предмети верхнього одягу-двосторонній стьобаний жилет з легкого нейлону, утеплений монгольською верблюжою шерстю, чорний бомбер і класичне зимове пальто. Окрім них, дизайнери розробили нову версію олімпійки Firebird з шерсті великої в’язки, декілька футболок, лонгсливов і брюк з функціональними вставками, ручною вишивкою і щільною текстурою.

Фото: adidas

Фото: adidas

Фото: adidas

Фото: adidas

Колаборація доповнена чотирма класичними моделями взуття : високими Superstar Pro з чорної водонепроникної шкіри, одним з ключових силуетів цього року Campus і двома варіантами NMD-NMD_R2 з вовняного матеріалу Primeknit відтінку деревного вугілля і текстурними NMD_C2 Chukka з повстяної тканини коричневого кольору.

  Калій (K, Kalium)


Колекція adidas Originals by wings+horns сезону осінь-зима-2017 вже поступила в продаж у флагманському магазині Originals Moscow і на сайті adidas. ru.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ