Зв'язатися з автором

Adidas, адидас, плавання, спортивні костюми, купальникиСпортивний бренд Adidas випустив колекцію SS17 Parley спільно з некомерційною організацією Parley for the Oceans. Увесь одяг створений з переробленого пластика і риболовних сітей, які були знайдені в океані. Прибережне сміття за допомогою спеціальних технологій переробляється у волокна Econyl, що мають ідентичні властивості з нейлоном, який зазвичай використовується при виготовленні купального одягу. Незважаючи на своє екологічне походження, матеріал витримує тривале перебування в хлорованій воді.

За словами директора Adidas Design Роджера Хана (Roger Hahn), одна велика риболовна сіть може бути перероблена в 1 000 купальних костюмів.

adidas выпустил коллекцию купальников, изготовленных из океанического мусора. изображение номер 2

Фото: swimmingworldmagazine. com

У компанії Adidas повідомили, що 50% плавального одягу вже виготовляється з перероблених матеріалів. Це не перший досвід співпраці з організацією Parley for the Oceans. У листопаді 2016 в продаж поступили кросовки з океанічного сміття. До кінця цього року бренд обіцяє випустити мільйон таких кросовок.

Нову колекцію SS17 Parley можна придбати в інтернет-магазині, а також у фірмових магазинах компанії по всьому світу. Ціна на вироби для жінок починається від 50 євро, а для чоловіків-від 30.

  Гіркий шоколад (чорний)© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ