Зв'язатися з автором

Adidas представив нову жіночу колекцію для фитнесаУ зйомках лукбука взяли участь актриси Ірина Горбачова і Лукерья Ильяшенко, а також блогер Мар’яна Ро. Основою колекції стали бра. Згідно з результатами останніх досліджень, 80% жінок випробовують труднощі в підборі спортивної білизни, а 64% взагалі готові відмовитися від тренувань із-за дискомфорту в ділянці грудей під час занять.

Постаравшись врахувати побажання дівчат, дизайнери adidas представили три нові моделі-All Me Warrior, Don’t Rest і Stronger For It,-що підтримують груди і розподіляють навантаження в процесі тренування незалежно від її інтенсивності.

Всього в нову капсульну колекцію adidas для фитнеса увійшло більше 20 речей, доповнюючих один одного: окрім бра, це легинсы, куртки, взуття і аксесуари. Усі моделі прикрашені камуфляжами принтами нестандартних кольорів.

Лукерья Ильяшенко (Фото: adidas)

Мар’яна Ро (Фото: adidas)

Ірина Горбачова (Фото: adidas)

Обличчями колекції стали актриси Ірина Горбачова і Лукерья Ильяшенко, а також блогер Мар’яна Ро.

Лукерья Ильяшенко

Актриса

-Я давно займаюся балетом і розтяжкою і знаю напевно, що це кращий вид навантаження для жінки: опрацьовуються саме ті м’язи, які потрібні для оптимального естетичного ефекту, без перекачаних ніг, розгойданого пресу “без талії” і тому подібного. Під час занять важливо максимально сконцентруватися, тобто одяг має бути таким, що обтягує і не відволікати, надаючи лише потрібну підтримку. Мені подобається, що нова колекції adidas продумана з урахуванням цих вимог.

  Рецепт дня : томатне ризотто з тріскою


Колекція вже доступна у фірмових магазинах бренду і на офіційному сайті.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ