Зв'язатися з автором

Актор Тері Крюс і рух Me Too уявили ролики про сексуальне насильствоЧотири відео з історіями людей, що пережили сексуальне насильство, уперше показали на американському фестивалі незалежного кіно “Сандэнс”.Героями анімаційних роликів стали Эмили Уотерс і Даниэла Контрерас, анонімний 31-річний чоловік і колишній гравець в американський футбол, актор Тері Крюс. Не з’являючись в кадрі, кожен з них поділився власною історією.

У 2017 році на хвилі руху проти сексуального насильства #MeToo Крюс розповів, що піддався домаганню з боку Адама Венита, що очолював компанію по пошуку талантів William Morris Endeavor. У своєму ролику актор заявляє: “Мені нічого соромитися. Я не зробив нічого поганого”.

Усе відео закінчуються зверненням до жертв насильства : “Ми чуємо вас. Ми бачимо вас. Ми віримо вам”.

Автором роликів стала правозахисна організація Me Too, яку заснувала більше десяти років тому активістка Тарану Берк. У 2017 році хештег #MeToo популяризувала актриса Алисса Милано, що розповіла про домагання з боку голлівудського продюсера Харви Вайнштейна. Після цього її приклад наслідували мільйони людей по всьому світу.

  Reebok, Print Smooth, рибок, кросовки рибок, біг кросовки© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ