Зв'язатися з автором

Анастасія Красильникова : як схуднути, займаючись спортом будинкуРедактор “Афіші” Анастасія Красильникова ділиться своєю історією-як вона вирішила, що в спортзал їй йти страшно, але привести себе у форму вже дуже хочеться. За два роки Настя скинула 15 кілограмів, займаючись тільки удома. Про те, як їй це вдалося, можете прочитати зараз. Раптом і у вас вийде. Точно вийде!-Я думаю, що з необхідністю регулярно тренуватися рано чи пізно стикається практично будь-яка дівчина. Якщо ти дівчина і вуглеводи для тебе-не пустий звук, в якийсь момент ти зрозумієш: потрібно потіти.

Для мене такий момент настав навесні 2013 року. Я була в гостях, побачила там ваги і виявила, що моя вага на 10 кілограмів перевищує мої найсміливіші фантазії. Потім я стала аналізувати свою манеру одягатися і зрозуміла, що широкі штани і безрозмірні футболки я ношу зовсім не тому, що вони мені йдуть, а тому, що вони приховують мої надмірно об’ємні форми. Усе це було відкриттям-до того моменту я навіть не замислювалася про те, що виглядаю якось не так і насправді соромлюся свого тіла.

Стало очевидно, що треба щось робити. Я вирішила розпочати з простого-із зарядки (з розмитим планом як-небудь незабаром придбати абонемент у фитнес-клуб). Комплекс вправ вирішила пошукати на ютьюбе, вимога у мене була проста-щоб він тривав близько 15 хвилин і супроводжувався бадьорою музикою. Пані, з якою я проводила кращу частину свого ранку, дуже скоро мені надокучила-вона була невиразна, незаразлива і взагалі не посміхалася. Тоді я вирішила як слід погасати по ютьюбу у пошуках чого-небудь більше надихає.

  На що звертати увагу при купівлі кольорів


Фортуна виринула до мене з монітора в особі міцної темношкірої дівчини з довгим волоссям-я випадково наштовхнулася на відео, в якому вона впродовж двадцяти хвилин танцювала під мій улюблений регги-бит, супроводжуючи рухи тіла мотивуючими вигуками ніби “shake what your mama gave you”! і “move your hips like you’ve never moved them before”!. Пам’ятаю, в перший момент мене уразило, що можна так відчайдушно скакати і при цьому бути у піднесеному настрої. Дівчину звали Кіра Лашэ-зараз вона популярний онлайн-фитнес-тренер з тонною передплатників на ютьюбе, а тоді вона була просто співачкою і танцівницею, яка по доброті душевній записала удома на відео декілька своїх тренувань. Незабаром я з’ясувала, що на своєму каналі вона виклала тридцятиденну програму занять. Треба було тренуватися щодня, окрім воскресіння, тренування тривають від сорока хвилин до години (від двох до чотирьох відеороликів). Це була ядерна суміш: кикбоксинг, танці, тверк, силові навантаження, стрибки із скакалкою, тягание гантелей і так далі.

Окрім чіткої структури-у тебе щодня є відео, з якими ти повинна провести годину свого життя,-така схема занять притягала мене тим, що я могла робити вправи коли завгодно. Іноді я займалася впродовж двадцяти хвилин з ранку перед роботою, а увечері добивала півгодини, що залишилися. У інші дні тренувалася тільки вранці. Експериментуючи, я виробила оптимальний для себе режим занять. Незмінним залишалося одне: треба було щоб то не було виконати сьогоднішню програму.

  #ЯСОЗДАЮСЕБЯ: актриса Поліна Гренц


Стало очевидно, що треба вносити істотні зміни в схему живлення : Кіра з монітора увесь час нагадувала про те, що “abs come from the kitchen”, а моя пристрасть до відсутності сніданків і хачапурі після роботи могла звести нанівець увесь ефект тренувань. Так що я привчила себе снідати вівсянкою, впродовж робочого дня є мінімум три рази невеликими порціями, відмовилася від борошняного і солодкого, а вечорами ронила сльози в знежирений сир.

У останній день челленджа я виявила, що втратила вісім кілограмів. У моєму випадку ефект був досягнутий швидко-можливо, це було пов’язано з несподіваністю відкриття “я більше не худа дівчинка”, але швидше за все з тим, що за справу я прийнялася абсолютно розлючено. Тоді ж стало зрозуміло, що щоденний спорт повинен стати моїм другом на усе найближче життя-тільки дисципліна може дозволити мені підтримувати себе у формі.

Тим часом Кіра Лашэ не стояла на місці-свіжі відеоролики з’являлися постійно, з них формувалися нові тридцятиденні програми, і я відразу на них накидалася. До середини літа 2013 року я стала іншою людиною: “переїхала” з безформних шмоток в короткі сукні, уперше в житті встала на каблуки і відчула особливо пильну увагу чоловіків. До речі, упевненість в собі росте разом з м’язовою масою, і це відбивається на усьому-на самовідчутті, на відображенні в дзеркалі, на успіхах в роботі, на інтенсивності особистого життя. Так що в цих мотивуючих пабликах в инстаграме не брешуть!

  Міфи про алкоголь, алкоголь міфи і реальність, міфи про алкоголь


Про що в пабликах згадують набагато рідше, так це про те, яка сила волі потрібна для усіх цих нових життєвих обставин. Наприклад, я не з тих, хто під час тренування випробовує прилив ендорфінів-навпроти, я ненавиджу, коли піт щипає очі і терпіти не можу ось це відчуття, коли у тебе болять м’язи, і єдиний спосіб зняти цей біль-знову почати тренуватися. Мій новий спосіб життя диктував нові правила: ніяких тобі нічних пильнувань, довгих прогулянок і барів з друзями тричі в тиждень. Навіть прийти додому і рухнути без сил на диван, обійнявши улюблений серіал, більше було не можна-треба було у будь-яких обставинах розштовхувати себе і тренуватися. Це був період, який я тепер називаю “зчепити зуби”,-окрім іншого, ці самі зчеплені зуби утримували мене від вживання простих вуглеводів (до яких я, чого гріха таїти, ніжно прив’язана!).

Добре пам’ятаю момент, коли я після довгої перерви прийшла з подругою в один з улюблених закладів і замовила торт “Наполеон”-вирішила себе побалувати. Офіціантка, що приймала замовлення, сказала: “Ви так схуднули, що я вас навіть не упізнала спочатку”!. “Наполеон” я, зрозуміло, відмінила, обмежившись салатом “Здоров’я”.

  Ідеальний келих для вина: міф або необхідність


З тієї миті, як на мене наступив мій новий спосіб життя, пройшло трохи більше двох років. За цей час я втратила близько 15 кілограмів і повністю змінила гардероб. У мене були перерви в тренуваннях, але, як правило, вони тривали не більше місяця і були пов’язані з особливо лютою зимовою нудьгою.

Домашні тренування мають ряд істотних переваг в порівнянні з абонементом у фитнес-клуб. По-перше, до них не треба добиратися після Києва-вони завжди з тобою, в тому місці, де є Інтернет. По-друге, під час занять на тебе ніхто не дивиться, і тобі не треба переживати про те, як ти виглядаєш в цій безглуздою маечке, роблячи берпи. По-третє, дуже соромно і складно халтурити: якщо вже ти відірвав себе від милого домашнього дозвілля, то зобов’язаний зробити усі вправи з максимальною віддачею. Інакше тобі буде незручно перед самим собою, а гірше за це-тільки зайві 15 кілограмів.

Важливо сказати, що основним мотиватором весь цей час були не цифри на вагах, і навіть не інший розмір одягу, а фотографії “до і після”. Тепер, коли мені лінь вставати з дивана, я дивлюся на те, як виглядала два роки тому-кращого стусана і уявити собі не можна. Ну і звичайно, мало що порівняється з відчуттям після хорошого тренування-це відмінний привід рахувати себе по-молодецьки (а їх так мало у наш час, коли сумніватися у своїх здібностях практично так само необхідно, як дихати).

  10 жирних продуктів, які насправді дуже корисні


Окремим предметом моєї гордості є те, що мені вдалося заразити власним прикладом своїх подруг : вони теж підсіли на домашній фитнес і змінилися до кращого прямо на очах-стали ще красивішими, підтягнутими і веселими. Тепер ми самі розробляємо собі програми тренувань-кілька днів тому закінчили шеститижневий челлендж із заняттями з півтори години щодня і найближчим часом приступаємо до нового, цього разу більше щадного.

Зараз я задоволена тим, як я виглядаю, і тим, як себе почуваю. Я навчилася виживати у цьому світі, повному складних рішень і простих вуглеводів.

Якщо вам понравилcя цей матеріал, можете підписатися на нашу сторіночку в “Фэйсбук” або “Вконтакте”. З нами ви знатимете, як стежити за своїм здоров’ям, і станете такими красивими, що усе навкруги просто обзавидуются.

Наш соковитий Instagram-ось по цьому посиланню.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ