Зв'язатися з автором

Балетні вправи боди балет для початківцівБоди-балет-новомодний вид фитнеса, який вже встиг запасти в душу багатьом дівчатам за ефективні і в той же час неймовірно красиві і витончені рухи. Якщо ви ще не встигли познайомитися з боди-балетом, засновниця школи Balletomania Лілія Сковородникова зробить це за вас і покаже декілька простих вправ.

Плие з підняттям руки

Фото: Кристина Подрезова

 1. Ставайте прямо, плечі опущені. Поставте ноги в першу позицію-п’яти майже сполучені, стопи дивляться в протилежні сторони. Візьміть в руки гантелі.
 2. Опустіться нижче, в плие. Стежте за тим, щоб п’яти не відривалися від підлоги, а коліна дивилися у бік шкарпеток. Одночасно з цим підніміть одну руку вгору. Поверніться в початкове положення. Знову опустіться і підніміть іншу руку.
 3. Виконуйте це і подальші вправи в Три підходи по 20 разів .

Плие + батман тандю

Фото: Кристина Подрезова

 1. Ставайте прямо, плечі опущені. Поставте ноги в першу позицію. Візьміть в руки гантелі і встановіть їх перед собою.
 2. Ковзаючим рухом відведіть ногу убік і поставте на шкарпетку. Зігнувши ноги, опуститеся вниз, в плие. Поверніться в початкове положення, потім відведіть убік іншу ногу і знову сядьте.
  Олімпійський Instagram: 10 спортсменів, за якими ми стежитимемо в Рио


Плие з розведенням рук

Фото: Кристина Подрезова

 1. Поставте ноги в першу позицію. Візьміть в руки гантелі і підніміть їх вгору.
 2. Трохи нахилите (приблизно на 40-45 градусів) корпус вперед. Спина рівна. Опустіться в плие і одночасно відведіть руки назад. Пам’ятайте: п’яти не повинні відриватися від підлоги. Поверніться в початкове положення і повторіть вправу.

Розворот ніг з відведенням рук

Фото: Кристина Подрезова

 1. Сідайте на підлогу, зафіксуйте ноги в першій позиції. Витягніть ноги, п’яти можуть відриватися від підлоги. Візьміть в руки гантелі і поставте їх перед собою.
 2. Відхиліть корпус назад, плечі опущені. Напружте м’язи живота. Тепер перенесіть корпус вперед і розведіть руки в сторони. Поверніться в початкове положення і повторіть.

Підйоми ніг з розворотом корпусу

боди-балет: 6 классных упражнений для начинающих. изображение номер 28

Фото: Кристина Подрезова

 1. Сідайте на підлогу, випряміть ноги і поставте їх в першу позицію. Плечі опущені. Візьміть в руки гантелі. Зігніть руки в ліктях-долоні дивляться на вас.
 2. Напружте м’язи живота і трохи (приблизно на 30-40 градусів) відхиліть корпус назад. Підніміть ліву ногу і одночасно скрутіться в ліву сторону. Добре тягніть ногу. Не затискайте шию. Поверніться в початкове положення. Підніміть праву ногу і оберніться в ту ж сторону.
  Укладання мозаїчного паркету


Відведення руки і ноги убік

Фото: Кристина Подрезова

 1. Лягайте на підлогу на спину. Підніміть ноги під кутом 90 градусів до корпусу. Візьміть гантелі в руки і теж підніміть. М’язи ніг підтягнуті. З’єднайте п’яти і тягніть носки вгору.
 2. Опустіть ліву ногу і одночасно праву руку в сторони. Не кладіть руку на підлогу. Поверніться в початкове положення і повторіть вправу з іншою ногою і рукою.

Дякуємо фитнес-бутик Гранатному, 4 за допомогу в організації зйомок.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ