Зв'язатися з автором

Барвистий забіг, барвистий забіг 2017, Colors de BenettonЗахід пройшов 11 червня в Лужниках і зібрало близько 6 000 бігунів і тисячі уболівальників.

У команді Colors de Benetton бігли засновниця Askeri Gallery Поліна Аскери, дизайнер Даша Гаузер, актриса Ксения Князєва, телеведуча Аліна Крюкова, хореограф Олена Фролочкина і інші яскраві спортивні дівчата-Аліна Топалова, Юля Рэй, Євгенія Шевчук, Оксана Степанян, а також відомі бігуни, блогери і журналісти.

У стартовому містечку на Барвистому забігу працював простір Benetton Space, де гості заходу могли випити лимонад, прийняти участь в розіграші ароматів Colors Pink і Colors Blue і інших призів, виклавши фото з хештегом #wearecolorsru, а також нанести флеш-тату з символікою команди We are colors, яка говорить про те, що усі люди різні, і колір-це значно більше, чим колір шкіри, це змішення культур і ідей.

Художниками Petro і Slak1 з творчого об’єднання Aesthetics був створений велетенський арт-об’єкт Colors-об’ємна шрифтова композиція з абстрактним малюнком, яка символізує нестримність і підкреслює красу руху.

  Інструкція від "Ліза Алерт" : як уберегти близьку людину від пропажі і захистити від цього себе© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ