Зв'язатися з автором

BASEMOSCOW, adidas, Іван Дорн, MASTERSKAYA, Парк ГорькогоМузична лабораторія під керівництвом Івана Дорна почне роботу в Парку Горького 28 серпня.

Впродовж двох тижнів в MASTERSKAYA проходитимуть воркшопы по аранжуванню, битмейкингу, саунд-дизайну і ди-джеингу, майстер-класи по вокалу, студійному запису і танцям, курси фристайлу і музичні джеми. Вести їх будуть відомі артисти і музиканти, у тому числі і сам Іван Дорн. Взяти участь зможе будь-який охочий, заздалегідь зареєструвавшись на сайті.

иван дорн откроет masterskaya в креативном пространстве adidas basemoscow. изображение номер 2

Усі два тижні в BASEMOSCOW також працюватиме інтернет-радіо 20ft Radio, яке вестиме трансляцію з контейнера, встановленого на базі. Окрім цього, резидентами простору стануть учасники щорічного фестивалю синтезаторної музики Synthposium, який на два дні продовжить свою роботу і проведе презентацію і серію майстер-класів.

Команда BASEMOSCOW анонсувала декілька вечірок в останні два тижні роботи простору. Перша відбудеться вже в понеділок, 28 серпня-на відкритті MASTERSKAYA гостей чекає унікальний джем “Варення” від би-боя BB Drud і Івана Дорна. Реєстрація і додаткова інформація-на сайті basemoscow-adidas. ru.

  Як стати хорошим велосипедистом: тренування на витривалість© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ