Зв'язатися з автором

Баскетбол, красиві літні жінки, баскетбол жінки, мотивація, спорт для пенсіонерів


Якщо ви хоч би раз вимовляли фразу “Я вже не в тому віці, щоб пробувати новий вид спорту, брати участь в змаганнях, йти вчитися, міняти роботу”, то поглянувши на цих неймовірних жінок ви напевно захочете повернути свої слова назад і як мінімум встати з дивана. Своїм прикладом учасниці баскетбольної команди Splash доводять: вік-це усього лише цифри. Вони не мають ніякого значення.

Поки ти можеш рухатися, ти можеш усе.

San Diego Splash-це баскетбольна команда, в якій грають жінки старше 80 років. Причому грають по-справжньому-з повною самовіддачею і пристрастю. Грають не заради здоров’я, а заради перемоги. Стати частиною Splash нескладно: до потенційних учасниць є тільки одна вимога. “Якщо ви можете вільно вставати з ліжка і пересуватися, ви нам підходите”,-говорить баскетболістка Мардж Карл (їй, до речі, 87 років).

Раніше верхній віковий поріг складав 80 років, але потім було вирішено “пересунути” його на відмітку “від 85 і старше” (наприклад, Грейс Ларсен, баскетболістці клубу, 91 рік).

  Майоран сушений


Баскетбольна асоціація Сан-Диего включає 14 жіночих команд різних вікових категорій-для жінок від 50 років і старше.

На іграх Splash ви, можливо, не побачите суперкрутих хитрощів, які так люблять зірки NBA, проте зможете переконатися: триочкові і двохочкові ці пані уміють кидати не гірше за багато молодих баскетболістів (представники компанії Miracle Whip теж обернули на цю увагу і запропонували команді спонсорство в новому сезоні).

Splash грає в оздоровчому центрі Mission Valley YMCA в Сан-Диего. І незважаючи на те що серед суперників є “молодші” команди, 91-річну Мег Скиннер це анітрохи не лякає. “У нас не було мети кинути виклик суспільству і сталим стереотипам. Ми тут тільки заради неї-заради перемоги”,-стверджує Скиннер (колишній викладач фізкультури, яка 20 років тому сформувала команду).

Азарт, бажання боротися і перемагати знадобилися багатьом учасницям команди не лише для того, щоб зайняти місце в основному складі, але і для того, щоб здолати скептицизм оточення. Багато їх них зіткнулися з критикою-друзі і близькі говорили, що вони просто вижили з розуму. Проте любов до спорту виявилася сильніша, ніж нападки скептиків.

  Панічні атаки: симптоми і лікування


“Мені було 78, коли я купила перші баскетбольні кросовки. Це була дуже важлива подія, що хвилює,-розповідає Грейс Ларсен.-Коли ми були юними, у нас не було такої свободи, яка є у сучасних дівчат. Ми просто не могли займатися баскетболом”.

Мег Скиннер

гравець San Diego Splash

-Я ніколи не думала, що з усієї цієї авантюри що-небудь вийде. І те, що відбувається зараз, схоже на казку. У нас не було ніяких ілюзій і очікувань-одне тільки бажання грати у баскетбол. І ми дуже сподіваємося, що увесь цей галас навколо нас надихне інших жінок нашого віку почати щось робити. Буквально змусить їх встати і почати рухатися. Просто так-заради себе.

Звичайно, вам не треба чекати святкового торта з 80 свічками, щоб наслідувати приклад героїнь цього матеріалу. Будь-хто-незалежно від віку-може стати таким же крутим, як ці пані. Адже як говорить Мег Скиннер, “ми тут для того, щоб перемагати”.

от 80 и старше: самые крутые баскетболистки, которых вы когда-либо видели. изображение номер 2


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ