Зв'язатися з автором

Біг, схуднула за допомогою бігу, чи можна схуднути за допомогою бігу, біг схуднення, скидання вага, схуднула до і після, схуднення післяУ Ребеки Графтон є своя відповідь на одвічне питання про те, чи можна схуднути за допомогою бігу. Її історія доводить-можна. За два роки Ребека не лише позбавилася від 45 кілограмів, але і пробігла свій перший напівмарафон. Сама дівчина стверджує-зупинятися на досягнутому вона не збирається. Попереду марафон.как с помощью бега похудеть на 45 килограммов. изображение номер 6

Фото: self. com

Це зараз Ребека Графтон, 26-річний блогер, із задоволенням надіває кросовки, включає улюблений плей-лист і вирушає на пробіжку. Три роки тому усе було інакше. По-перше, в 2014 році Ребека важила 112 кілограми, а по-друге, терпіти не могла біг. Але того дня, коли вона вибрала Ямайку в якості місця, де проведе відпустку, прийшло усвідомлення: треба щось міняти. “Я так давно мріяла про цю подорож, що просто не могла дозволити зайвим кілограмам встати у мене на шляху. Я планувала веселитися і отримувати максимум задоволення від кожної хвилини, проведеної на острові. А ще (пробачте) я хотіла красиві фотографії з відпустки”.

Разом із здоровою і збалансованою дієтою, Ребека наважилася на неймовірний для себе крок-вона почала бігати. “У старшій школі у мене завжди траплялася істерика, коли на уроці фізкультури учитель примушував нас бігти стометрівку. І якби хтось тоді сказав мені, що я добровільно ходитиму у фитнес-клуб, щоб займатися на біговій доріжці, я б просто покрутила пальцем у скроні”. І даремно.

  Рак, лікування раку, ознаки раку, діагноста раку, аналіз крові


как с помощью бега похудеть на 45 килограммов. изображение номер 7

Фото: self. com

Насправді рішення вибрати біг було цілком логічним кроком-цей вид спорту здавався Графтон найпростішим. А що? Єдине, що потрібне-це кросовки і бігова доріжка, причому або просто неба, або в спортзалі. Але незважаючи на видиму легкість, усе виявилося значно складніше. “У мене є селфи, яке я зробила відразу після першого тренування. Обличчя яскраво-червоне, язик висунутий-мені дуже жарко, я пітна, але дуже горда, тому що змогла. Я здолала цю чортову бігову доріжку”!

Ребека вирішила, що бігатиме три рази в тиждень. Так, для новачка подібне навантаження-серйозне випробування, але Графтон відразу зрозуміла: Якщо це важко, значить, це працює . “Зазвичай я бігала 15 хвилин, а потім переходила на крок, а тут-на одному зі своїх перших тренувань,-діставшись до заповітної відмітки, я зрозуміла, що в принципі можу продовжувати. Так я пробігла повні півгодини без зупинки. Сказати, що я відчула себе суперлюдиною, нічого не сказати. Я зрозуміла, що мені під силу дуже багато що, а моя мета-це не ілюзія. Це реальність”.

  Як зрозуміти, що продукти зіпсувалися


как с помощью бега похудеть на 45 килограммов. изображение номер 8

Фото: self. com

Коли Графтон нарешті поїхала в довгождану відпустку, ваги показували на 15 кілограмів менше, ніж на самому початку тренувань. Результат вразив дівчину, і вона вирішила не зменшувати обороти. Її новою метою було скинути ще 10 кілограмів. “Неважливо, скільки разів я порушувала дієту, повертатися до колишнього способу життя я вже не хотіла”. А щоб підтримувати бойовий настрій і не втрачати запал, Ребека постійно придумувала для себе нові проміжні завдання і нові виклики.

“Я живу поряд з красивим парком, який ідеально підходить для трейла. І якось так вийшло-абсолютно природно,-що вівторок став тим днем, коли відразу після роботи я вирушала туди на пробіжку. Я бігала, насолоджуючись свіжим повітрям і найкрасивішими пейзажами, і в якийсь момент зрозуміла, що вже з нетерпінням чекаю вівторка-хочу скоріше опинитися в парку. Відчуття і емоції після таких тренувань можна описати тільки одним словом-катарсис”,-розповідає Ребека. При цьому Графтон не обмежувалася одним бігом. Так, вона перестала ходити в спортзал, але почала танцювати зумбу і займатися удома по відеоуроках.

  Танці на ТНТ, Софа Танці: вправи для усього тіла


как с помощью бега похудеть на 45 килограммов. изображение номер 9

Фото: self. com

Через рік після початку підготовки до Ямайки (підготовки, яка поступово перетворилася на спосіб життя) Ребека скинула 35 кілограмів і по-справжньому перейнялася бігом. Тоді вона уперше замислилася про те, щоб зареєструватися на який-небудь забіг. “Спочатку у мене і думки не було про те, щоб брати участь в змаганнях. Я в принципі не вважала себе справжнім бігуном. Який же я бігун, якщо я абсолютно на нього не схожа. Якщо я товста”. Але результати Ребеки говорили самі за себе-якщо вона може пробігти п’ять кілометрів на тренуванні, значить, зможе пробігти їх і на забігу.

Саме це вона і зробила на невеликому старті у своєму рідному місті. Причому не просто зробила, але і зайняла перше місце у своїй віковій групі.

А чом би не спробувати що-небудь більше і серйозніше? Наприклад напівмарафон. Пробігши п’ять кілометрів, Ребека відчула не лише підливши енергії, але і упевненість у власних силах-тепер точно не можна зупинятися. “Коли я побачила фінішну рису, я мимоволі почала посміхатися. Я тренувалася впродовж декількох місяців, і, нарешті, фініш. Фініш, який виявився стартом нової, не менш крутої історії”.

  Піца з салямі і оливки


как с помощью бега похудеть на 45 килограммов. изображение номер 10

Фото: self. com

У січні 2016 року Графтон досягла дуже важливої відмітки: вона скинула 45 кілограмів. “Вирішивши, що хочу схуднути, я визначила для себе 85 кілограмів як бажану вагу. Психологічно це було “комфортне” проміжне число-цілком реальне і не таке страшне. Я просто рухалася вперед, намагалася бути послідовною, і врешті-решт щось клацнуло”.

-Звичайно, мені було важко прокидатися в п’ять ранку і йти на пробіжку. Було важко після важкого робочого дня примушувати себе тренуватися. Було важке є на роботі варену грудку з овочами, коли в п’ятницю бос замовив на обід піцу. Але день від дня легшало. Тепер мій спосіб життя-це звичка, яка приносить мені тільки задоволення.

Ребека продовжує займатися спортом, рахувати калорії і планувати свій раціон на день вперед. Вона продовжує танцювати зумбу і відповідально повторювати усе, що показують фитнес-инструкторы на популярних YouTube-каналах. А ще вона продовжує ставити перед собою нові цілі-класні і складні. Наприклад такі, як марафон.

“Я бігаю не тому, що мені важлива швидкість або кількість спалених калорій. Ні, я роблю це заради бігу-крок за кроком, кілометр за кілометром. Я насолоджуюся і процесом, і результатом”.

  Трав'яний сбор-детокс Tibettea Pure Life для очищення кишковика від шлаків і токсинів© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ