Зв'язатися з автором

Біжимо на допомогу, благодійний забіг, фонд Костянтина ХабенскогоЗахід відбудеться 23 липня в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Учасники благодійного забігу “Біжимо на допомогу” зможуть спробувати свої сили на дистанціях 3 і 10 кілометрів. Стартує забіг в парку Горького, а маршрут пройде в один круг по Андріївській, Пушкінській і Воробьевской набережним. Усі зібрані кошти будуть спрямовані для допомоги дітям з онкологічними захворюваннями.

в киеве пройдёт благотворительный забег «бежим на помощь». изображение номер 2

У змаганнях можуть взяти участь усі охочі старше 18 років. Для неповнолітніх обов’язковий дозвіл батьків. Пільгові категорії громадян допускаються безкоштовно, для команд від п’яти чоловік діятиме спеціальний корпоративний тариф. Для усіх учасників обов’язкова наявність медичної довідки. Дізнатися детальну інформацію про забіг і зареєструватися можна на офіційному сайті.

  Сергій Полунин, танцівник Сергій Полунин, Сергій Полунин балет, Сергій Полунин фільм, Наталія Осіпова, take me to church, танцюрист балету© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ