Зв'язатися з автором

Боксерські рукавички: 4 ради з відходуЦе здорово, що ви зайнялися боксом. Даємо чотири прості поради по відходу за боксерськими рукавичками, який зажадає мінімум часу і засобів.

Купіть паперові рушники

как ухаживать за боксёрскими перчатками. изображение номер 5

Фото: sheknows. com

Боксерські рукавички (як і будь-яка інша спортивна річ) потребують ретельного відходу, щоб через декілька місяців після купівлі вони виглядали як нові. Але якщо для взуття і одягу потрібно спеціальні засоби у вигляді щіток, порошків і спреев, для рукавичок буде досить звичайних паперових серветок. Використайте їх після кожного тренування-протирайте рукавички як зовні, так і усередині. Особливо усередині. У таких масивних рукавичках руки із зрозумілих причин потіють, що робить внутрішню тканину мокрою і сирою. А це, як відомо, відмінне середовище для появи і розмноження бактерій. Намагайтеся проводити цю нескладну процедуру відразу після тренування-потім ви вже напевно про це забудете.

Пам’ятайте про дезинфекцію

как ухаживать за боксёрскими перчатками. изображение номер 6

Фото: huffingtonpost. com

Знову ж таки вам не знадобляться якісь дуже дорогі засоби. Для дезинфекції непогано підійде оцет і вода. Змішайте одну частину оцту і дві частини води в пляшці з розпилювачем, протріть рукавички серветкою і сбрызните їх зовнішню поверхню. Потім знову ретельно протріть паперовим рушником. Після цього розпорошіть дезинфікуючу рідину усередині рукавичок і залиште їх сохнути (не забудьте розкрити усі ремінці, щоб повітря краще потрапляло всередину).

  Що робити в Ростові-на-Дону: 7 відмінних ідей


Не бережіть рукавички в сумці

как ухаживать за боксёрскими перчатками. изображение номер 7

Фото: hiconsumption. com

Як завжди буває: ви приходите дуже втомленим після тренування додому, кидаєте спортивну сумку куди-небудь чимдалі і забуваєте про неї як мінімум до наступного дня. Такого вам рукавички (та і взагалі увесь одяг) не пробачать. Може зіпсуватися не лише зовнішній вигляд-вологі від поту речі створюють комфортне середовище для розмноження бактерій, а відсутність світла тільки створить мікробам сприятливе середовище. Тому як тільки ви прийдете додому, постарайтеся відразу вийняти речі і покласти їх сушитися.

Не стирайте рукавички

как ухаживать за боксёрскими перчатками. изображение номер 8

Фото: washingmachineguide. com

Якщо вам прийшла ідея відправити боксерські рукавички до пральної машини, ні в якому разі цього не робіть. Так шкіра порепається, рукавички втратять свою форму і взагалі крутий вид. Тому краще скористайтеся нашими першими двома радами.

ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ЗА КРОСОВКАМИ І СПОРТИВНИМ ОДЯГОМ


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ