Зв'язатися з автором

Борсуковий жир, борсуковий жир лікувальні властивості, борсуковий жир протипоказанняБорсуковий жир відомий нам як “бабусин рецепт” від усіх хвороб. Чи дійсно він такий корисний, дізналися у лікаря-ендокринолога, хірурга і дієтолога Вадима Крилова.чем полезен барсучий жир. изображение номер 4

Фото: medsi. ru

-Борсуковий жир-профілактичний засіб білого або кремового кольору із слабким специфічним присмаком і запахом, отримуване при витопленні підшкірного жиру борсуків.

Мисливці добувають борсуковий жир (втім, і ведмежий теж) частіше всього на початку зими. Це не випадково, адже перед зимівлею в організмі тварин накопичується максимальна кількість корисних речовин. Як правило, борсуки, що живуть в дикому середовищі, дають меншу кількість жиру, ніж ті, що виросли в неволі.

Передусім, борсуковий жир-профілактичний засіб, але також використовується як лікувальне при початкових стадіях певних захворювань.

Коли рекомендують приймати борсуковий жир

  1. Простудні захворювання, бронхіти. Борсуковий жир вживають внутрішньо, а також розтирають на ніч спину і груди.
  2. Захворювання дихальних шляхів.
  3. Шкірні захворювання.
  4. Рани, що важко гояться.
  5. Хвороби суглобів.
  6. Зняття запалення гортані і поліпшення еластичності голосових зв’язок.
  7. Зміцнення імунітету.

чем полезен барсучий жир. изображение номер 5

Фото: shutterstock. com

Борсуковий жир в чистому вигляді приймати складно із-за характерного запаху. Рекомендую змішувати трохи жиру з молоком і медом або додавати його у відвар з лікарських трав. У аптеках також можна знайти борсуковий жир в капсулах, що вирішує будь-які проблеми з його застосуванням.

  Фестиваль криголамів, Петербург криголами, криголами Росії


Що входить до складу барсучьего жиру

Особливість барсучьего жиру-це жирні кислоти, що містяться в нім. Наприклад, олеїнова кислота прискорює метаболізм і нормалізує обмін речовин, а лінолева і ліноленова допомагає очищенню наших посудин і бореться з атеросклерозом. Велика кількість вітамінів групи А і У відповідають за здоровий стан шкіри і волосся і покращують нервову систему. Але не варто забувати, що борсуковий жир корисний в помірних кількостях. І зовсім не означає, що з’їдаючи по декілька столових ложок щодня, ми будемо захищені від будь-яких хвороб. Зовсім немає. Надмірне споживання навіть може шкодити.

чем полезен барсучий жир. изображение номер 6

Фото: shutterstock. com

Протипоказання

  • При захворюваннях печінки, бруньок, підшлункової залози і жовчовивідних шляхів. Тваринний жир може неправильно стимулювати вироблення жовчі і привести до посилення запальних процесів в підшлунковій залозі, викликати діарею, втрату апетиту.
  • Дітям до 6 років. Борсуковий жир може спровокувати досить сильну алергічну реакцію, тому дітям без рекомендації лікаря його приймати не можна.
  • Під час вагітності і в період лактації. Дія барсучьего жиру на організм вагітних жінок не вивчена.
  Як перестати заїдати стрес© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ