Зв'язатися з автором

Челлендж дня : читайте по тридцять хвилин щодняМи запускаємо нову рубрику: “Челлендж дня”. У ній ми писатимемо про корисні звички, які роблять наше життя краще. Сьогодні розповімо про те, як 30 хвилин читання в день допоможуть прочитати книги, на які ніяк бракувало часу. Робота, тренування, зустрічі з друзями, домашні справи-здається, в такий графік неможливо додати ще і читання книг. Read-листы з книжковими новинками стають все довше, а часу шанувати як і раніше немає. Що робити?

Спершу знайдіть вільні півгодини у своєму щоденному розкладі. Це може бути дорога на роботу, обідню перерву, час перед сном. Ми порахували, що Тридцять хвилин читання щодня-це більше ста прочитаних сторінок в тиждень і Близько двадцяти прочитаних книг за рік . Виберіть формат, який вам найбільше подобається : паперові книги, мобільні застосування, аудіокниги. Додатки з великою бібліотекою підходять для читання в транспорті і під час подорожей, аудіокниги зручно слухати на тренуваннях, пробіжках і в пробках, а паперові книги приємно читати перед сном.

челлендж дня: читайте по тридцать минут каждый день. изображение номер 2

Лайфхаки для щоденного читання:

  • Розташуйте у своєму смартфоні іконки книжкових застосувань поряд з соцсетями. У вільний час замість перегортування стрічки прочитуйте декілька сторінок.
  • Читайте тільки те, що подобається. Якщо книга нецікава, не витрачайте на неї час.
  • Якщо читаєте книги в додатку, переведіть смартфон в режим “не турбувати”, щоб не відволікатися.
  • Записуйте або зберігайте цікаві думки з тексту, щоб повертатися до них пізніше.
  Italian Summer Weekend, фестивалі 2017, Італія, Флакон


Читання книг корисне для роботи мозку і емоційного здоров’я. Доведено, що читання зменшує стрес, покращує навички комунікації, допомагає мозку швидше обробляти інформацію, збільшує гнучкість мислення і навіть подовжує життя. А художня література ще і розвиває эмпатию.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ