Зв'язатися з автором

“Челленджер” представляє: бойовий фитнес в клубі “Берег”У нас для вас новина, від якої ви точно ляжете спати в суботу раніше! Спільно з одним з найкрутіших фитнес-клубов (а виглядає він так, ніби це зовсім не Київ, а який-небудь Лос-Анджелес) ми запускаємо нереальні інтервальні тренування. Кожна неділя, 12:00-запам’ятаєте це. Ще краще-запишіть.

«челленджер» представляет: боевой фитнес в клубе «берег». изображение номер 3

Пам’ятайте, ми вже розповідали вам про фитнес-клуб “Берег”? Саме там наш головред Маша Командна тренувалася у зоряного інструктора Джима Барсены. Якщо ви забули, як це було, клікайте по посиланню і дивіться із задоволенням.

Так от, “Берег” знаходиться на Лужнецкой набережної, недалеко від “Академії боксу”, і виглядає так, ніби існує на іншій планеті. Скажемо по секрету, клубні карти для його відвідувачів недешеві, але повірте, воно того коштує. У “Березі” працюють одні з кращих інструкторів, так що ходити туди вам захочеться мало не щодня. Хочте переконатися в цьому самі і якнайскоріше-тоді приходите в це воскресіння, 23 серпня, ми проведемо перше забійне інтервальне тренування, яке проб’є на піт, змусить вас працювати на межі і зробить ваше тіло ідеальним. І так кожна неділя.

  Суп рецепт, холодні супи, холодні супи рецепти


«челленджер» представляет: боевой фитнес в клубе «берег». изображение номер 4

Ще декілька слів про заняття, які ви зможете випробувати на собі вже через пару днів. Бойові фитнес-це базові рухи з боксу, що відпрацьовуються під енергійну, приємну музику. Вони дійсно швидко допоможуть привести себе у форму, навчать координації і хорошій реакції, зміцнять м’язи рук, спини, сідниць і ніг, серцево-судинну систему і імунітет, виправлять осанку, зроблять вас гнучкими, упевненими в собі. Коротше-це відмінний спосіб ніколи більше не переживати на тему стрункості і завжди знаходитися у хорошому настрої. Робота на мішках, в парах і з тренером-це усе вже чекає вас. І так, заняття, звичайно ж, безкоштовні.

Фитнес-клуб “Берег” знаходиться за адресою: Лужнецкая наб., д. 24 (метро “Воробьевы гори”, аквакомплекс “Лужники”). Детальнішу інформацію про те, як дістатися до місця, ви можете знайти, кликнувши по цьому посиланню.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ