Зв'язатися з автором

Чому люди люблять подорожувати по одних і тих же місцяхМи можемо вільно подорожувати майже по всьому світу: сьогодні махнути в Танзанію, а через тиждень в Канаду. Але навіть у найзавзятіших мандрівників є кохані, особливо близькі серцю місця. Розбираємося, чому нас так тягне туди повернутися.

Емоційна прихильність

У цьому місці ви випробували найсильніші емоції. Неважливо, де саме і з ким ви були: ходили в Альпи з друзями, їздили з сім’єю до Чорного моря або самостійно медитували в Непалі. Головне-саме там вас “ткнуло”, саме там сталося перезавантаження. Через деякий час вас, швидше за все, потягне туди знову. Але обережно: удруге (і тим більше в третій і четвертий) чаклунство може не статися.

Культура і люди

Під час поїздки в Індію вас зацікавив спосіб життя аборигенів? Тоді напевно ви захочете вивчити цю культуру: поспілкуватися з місцевими жителями, ознайомитися з їх релігією або подивитися, як вони відмічають свята. Якщо відчуваєте, що в цьому місці вам комфортно-чом би туди не повернутися?

почему люди любят путешествовать по одним и тем же местам. изображение номер 4

Фото: shutterstock

Багата історія

Деяким містам сотні, а то і тисячі років. У той же Рим, де кожна вуличка дихає історією, можна повертатися кілька разів, але так і не вивчити усе в деталях. Черговим відвідуванням Колізею тут точно не обійтися.

  Найефективніша вправа для сідниць


Краса, від якої захоплює дух

Зустріли світанок в горах Алтаю? Вас убили ландшафти Норвегії? Продовжує снитися Великий Каньйон? У світі повно красивих місць. Фотографії не можуть передати їх атмосферу повністю-краще ще раз побачити усе своїми очима.

почему люди любят путешествовать по одним и тем же местам. изображение номер 5

Фото: shutterstock

Їжа

Навіть якщо ви не гурман і в звичайному житті обходитеся гречкою, їжа в подорожі-це абсолютно інші відчуття. Хто з нас не готовий знову махнути в Італію, щоб з’їсти ту саму піцу? Сюди ж відносимо фінську юшку, середземноморські морепродукти, віденські шницели, сибірські пельмені і багато інших гастрономічних радощів.

Божественний сервіс

Зовсім не ганебний привід повернутися кудись: вам сподобався готель, спа на першому поверсі і те, як попереджувальний персонал. Привітний прийом і комфортні умови можуть зробити приємним будь-яке місце.

Сімейна традиція

У одні місця ми їздимо не заради самих місць, а зробивши ці поїздки сімейним ритуалом. Зібрати усю сім’ю і вивезти її в найближчий ліс або на Мальдіви-неважливо, куди саме, адже ви разом і щасливі. Навіть якщо через роки традиція урветься, те місце, з яким пов’язані так багато сімейних історій, ви згадуватимете з теплотою.

  Лайфхак: як виграти навушники від JBL


почему люди любят путешествовать по одним и тем же местам. изображение номер 6

Фото: shutterstock

Ви просто не хочете нічого міняти

У цьому місці ви вже усе знаєте: в якому ресторані подають кращу рибу і де самий безлюдний пляж. Навіщо щось міняти, якщо і так відмінно? Багато місць, в які ми їздимо з року в рік, стають для нас другим будинком. І ще плюс: якщо ресторан і пляж ви вже знайшли, можна зайнятися іншим дозвіллям-наприклад досліджувати нові пішохідні маршрути.

P. S. Чи треба подорожувати по одних і тих же місцях

Що б не тягнуло вас в те саме місце, це прекрасно. Подорожувати варто заради задоволення. Найгнітючіше заняття-гнатися за кількістю відвіданих країн не тому, що вам це подобається, а тому, що так модно або прийнято у вашій компанії. Якщо Париж вас не надихає, не зображуйте задоволеного туриста і залиште цей Париж комусь іншому. Їдьте туди, де вам добре.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ