Зв'язатися з автором

Додатки для телефону, додатки для спорту, лижні перегони додаткаЯкщо ви любите кататися на рівнинних лижах, без маленьких додатків-помічників вам не обійтися. Вибираємо ті, що учать, підтримують і розважають.

Skilanglauf-Technik

Тямуще швейцарське (а яке ж ще!) застосування для любителів рівнинних лиж. Додаток ненав’язливо допомагає підкоригувати або поставити техніку з нуля. Члени національної лижної збірної показують в маленьких повчальних роликах, як правильно виконувати вправи, що дозволяють поліпшити показники на лижні. Кожну вправу можна розгледіти в усіх деталях і з усіх боків, а на випадок, якщо хтось не розбереться, є підписи. Учать і коньковому ходу, і класичному. Додаток можливо встановити на iOS і на Android.

Викачати в App Store / викачати в Google Play

Ski Tracks

Це застосування буде однаково корисне і тим, хто катається на рівнинних лижах, і тим, хто вважає за краще проводити час в горах. Воно рахує пройдений шлях, максимальну швидкість, висоту, ухил, тривалість заїзду, а потім малює карту і підтягує в неї усі фотографії, зроблені на схилі. Що приємно, Ski Tracks можна встановити на Apple Watch-це позбавить від необхідності замерзлими руками діставати телефон і перевіряти, скільки кілометрів вже залишилося позаду.

  Under Armour, Линдси Вонн, колекція, спортивний одяг


Викачати в App Store / викачати в Google Play

Fit Radio

Якщо вас чекає тридцятикілометровий заїзд на лижах або марафон, в якийсь момент може стати нудно. Деякі записують аудіокнижки, інші слухають музику альбомами, але якщо займатися цим колись або неохота, можна встановити Fit Radio-програму, яка складає плейлисты для самих різних видів фитнеса, а попутно ще і відстежує вашу активність.

Викачати в App Store / викачати в Google Play

XCSki2PEAK Cross-country Skiing Training Plans

Програма дозволяє підготуватися до потрібної дистанції. Вона складає тренувальний план, вносить в календар гонки і тренування (а потім нагадує про них, якщо ви забули), веде облік часу, дистанції, інтенсивності і темпу тренування. У міру того, як ви робите прогрес, програма вносить корективи, а якщо відстаєте-адаптується під вас.

Викачати в App Store / викачати в Google Play

Runtastic Heart Rate

Якщо вам важливо відстежувати свій пульс під час тренувань, а пульсометра у вас немає або він з’їжджає з грудей під час інтенсивного руху, Runtastic Heart Rate приходить на допомогу. Програма заміряє пульс за допомогою камери айфона-треба прикласти до неї пальці. У особливо холодну погоду на точні виміри може знадобитися трохи більше часу, чим зазвичай-особливо, якщо у вас задубнули пальці,-але в цілому працює без збоїв.

  4 ланчі, які можна приготувати в мікрохвильовій печі


Викачати в App Store / викачати в Google Play


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ