Зв'язатися з автором

Додаток для сліпих Seeing AI допоможе на дотик вивчати фотографії


Додаток Seeing AI запустили в 2017 році. Воно сканує навколишній простір і описує користувачеві, що там відбувається. Наприклад, за допомогою додатка можна зрозуміти, скільки грошей ти тримаєш в руках або що написане в меню.

У останнє оновлення розробники додали функцію розпізнавання фотографій. Тепер користувачі можуть доторкнутися до будь-якого зображення-і додаток його повністю розшифрує: розповість, як виглядають об’єкти на фото і де вони розташовані. Зараз додатки доступно тільки на iOS.

Додаток Seeing AI працює на основі нейромереж. Автором додатка став сліпий програміст Сакиб Шаих. Він розробив спеціальні окуляри, які розпізнавали навколишній простір і потім описували його голосом. Ця технологія лягла в основу додатка.

У світі технологій, що постійно міняються, завжди хочеться вивчати щось нове. Тим більше концепція безперервної освіти знову стала популярною. Але освоювати нове складно. Для формування звички вистачає 21 дня, проте перші три тижні теж треба якось протриматися. Як саме-зараз розповімо.

  Тренування м'язів : 4 вправи, які допоможуть швидко підтягнути тіло© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ