Зв'язатися з автором

Дональд Трамп цитати і історія успіху, фото, президент США Дональд Трамп, бізнес цитати, що мотивують цитатиТак, останнім часом Дональд Трамп позиціонує себе виключно як політик, але не варто забувати, що він один з найталановитіших бізнесменів кінця ХХ-початку ХХI століття. Його біографія говорить сама за себе: ця людина точно знає, як добитися свого. Дізнайтеся і ви.

 1. Іноді ваші кращі інвестиції-це ті, яких ви не зробили.
 2. Коли з вами постійно поступають несправедливо, гірше, що ви можете зробити, це терпіти. Вистачить. Дайте здачу. Якщо хтось кидає вам виклик, важливо уміти дати відсіч.
 3. Сміливість-це не відсутність страху. Сміливість-це здатність діяти (і діяти ефективно) усупереч страху.
 4. Запам’ятайте: не буває нереалістичних цілей, бувають нереалістичні терміни.
 5. Гроші ніколи не були стимулом для мене. Вони потрібні тільки для того, щоб вести рахунок. Справжнє задоволення я отримую від самої гри.
 6. Я намагаюся витягати уроки з минулого, але плануючи майбутнє, я завжди відштовхуюся від сьогодення. У цьому-то усі веселощі.
 7. Не потрібно бачити в кожній невдачі кінець світу і сидіти на ній, як на попелищі. Отримали досвід, засвоїли його і усе-рухайтеся далі.
 8. Переможці відрізняються від програвших тем, як вони реагують на кожен новий поворот долі.
 9. Зрештою людину оцінюють не по тому, скільки разів він пробував і намагався, а по тому, чого добився.
 10. Завжди добре бути недооціненим.
 11. Якщо ви намагаєтеся знайти баланс між роботою і задоволенням, то швидше припиняйте це заняття. Просто зробіть свою роботу цікавішою і приємнішою.
 12. Бути переможцем-означає знать, коли треба зупинитися. Іноді доводиться відмовлятися від боротьби і переходити до чогось нового, не менш перспективному.
 13. Працюйте. Рухайтеся вперед. Плануйте. Цільтеся високо. Не сидіть склавши руки на злітній смузі в надії, що хтось прийде і штовхне ваш літак. Цього не буде. Змініть свою позицію і наберіть висоту. Повірте, вам сподобається там-на самому верху.
 14. Неважливо, наскільки ви розумні. Неважливо, яка у вас освіта і який життєвий досвід за плечима. Запам’ятайте: неможливо бути настільки мудрою людиною, щоб самостійно побудувати успішний бізнес.
 15. Укладаючи чергову угоду, я ніколи не забуваю про гірший з можливих варіантів. Я завжди задаюся питанням-чи зможу я це пережити. Не варто думати про позитивний результат справи-хороше саме про себе потурбується.
 16. Я лягаю спати під час ночі і встаю в п’ять ранку (причому відразу ж приступаю до читання свіжих газет). Той факт, що я не потребую тривалішого відпочинку, дає мені конкурентну перевагу.
 17. Друга за значимістю подія в житті кожного чоловіка-це день, коли він купує яхту, а найбільша подія в його житті-той день, коли він її продає.
 18. Ви самі диктуєте людям, як їм слід до вас відноситися. Ваше відношення до себе очевидне для оточення. Поводьтеся так, щоб усім стало зрозуміло: ви коштуєте дорого.
 19. Я не довіряю модним маркетинговим оглядам. Я провожу власні дослідження і сам роблю висновки. Якщо я подумую про купівлю земельної ділянки, то намагаюся поговорити з людьми, що живуть в окрузі. А приїжджаючи в нове місто, я передусім розпитую про нього таксистів.
 20. Усе в житті-це удача.
  Користувачі виявили додаток, який дозволяє чоловікам відстежувати пересування жінок в Саудівській Аравії


как мыслить и играть по-крупному: 20 вдохновляющих цитат от дональда трампа. изображение номер 2


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ