Зв'язатися з автором

FitExpo 2015: що там може бути цікавого24 березня на ВДНХ у рамках міжнародної виставки “Спорт” відбулося відкриття третього Московського міжнародного фитнес-фестиваля “FitExpo 2015”. Кореспондент “Челленджера” Юля Глозман побувала на його відкритті, щоб зрозуміти, що нового приготувала нам фитнес-индустрия.

fitexpo 2015: что там может быть интересного. изображение номер 26

Величезна кількість дітей різного віку, з батьками і без. Це перше, про що я подумала, коли потрапила в павільйон № 75 на ВДНХ. Половину цього павільйону зайняла, до речі, дитяча інтерактивна виставка “Спортлэнд”. Там можна було пограти в різні розвиваючі ігри, відчути себе справжнім водієм, виявитися на бейсбольному полі-загалом, здорово провести час.

В той же час на майданчику для проведення фитнес-активностей проходили конкурси фитнес-инструкторов з двох напрямів-“Молодіжна фитнес-лига” і “Фитнес для людей старшого віку”. У інтерактивному секторі можна було взяти участь в майстер-класах від різних торгових компаній спортивної індустрії, а також подивитися виступи представників фитнес-клубов. Найбільше людей зібрало майстер-класи по танцях. Воно і зрозуміло: зумбу професійні інструктори танцювали досить хвацько. Але ним, як мовиться, належить.

Поки дівчата танцювали зумбу, чоловіки тягали залізо. Досвідчені тренери стежили за тренуваннями гостей, знайомили їх з новими технологіями і устаткуванням. Гості були задоволені.

  Плоскостопість: причини, профілактика і лікування


Одним з найпопулярніших майданчиків стала смуга перешкод, що складалася з семи етапів. Переможець отримував приз і загальне визнання : дійти до фінішу виявилося не так просто, як могло здатися з боку. Я здалася на третьому етапі (сумний смайлик).

Ну і, звичайно, потрібно розповісти вам про черевики “Джампери”. Вони дають пристойне навантаження на м’язи, але при цьому знижують напругу суглобів ніг. Та і виглядають круто. Як атракціон, а не тренажер. “Джампери” абсолютно безпечні і призначені “для дітей від 6 років і для володарів хоч 47 розміру ноги”. На виставці діє безкоштовний прокат цих черевик, так що якщо ви зустрінете людей, що стрибають від стенду до стенду, будь ласка, не лякайтеся. Так потрібно.

fitexpo 2015: что там может быть интересного. изображение номер 41

Центральний захід першого дня-фестиваль-конкурс “Чирлидинг-концепція”, в якому команди з Москви мірялися артистичністю, гнучкістю і витривалістю. Організатором виступала Федерація чирлидинга Москви. У шоу-фестивалі взяли участь близько 400 чоловік, всього 32 команди. Відірватися від перегляду цього конкурсу було рішуче неможливо. Ви напевно бачили, як у фільмах (переважно американських) дівчинки з групи підтримки витворяють різні кульбіти. Ось тут було так само, тільки не в кіно, а в реальному житті.

  Skinny Stix - ананасний напій для схуднення


Маша, 7 років

Учасниця конкурсу

“Я займаюся чирлидингом вже два роки. Це не перший мій вихід на сцену. Коли я виступала вперше, то отримала перше місце. Сподіваюся, що і сьогодні ми теж виграємо. Моя команда називається “Пантеры”, і нам дуже сподобалося виступати. Два роки тому папа мене відвіз на змагання по чирлидингу просто подивитися, ну я подивилася і вирішила, що займатимуся цим видом спорту. Спочатку мені було страшно виходити на сцену, але потім цей страх пройшов. Коли я виросту, то буду професійною чирлидиршей. До шпагату мені зовсім трохи залишилося”.

Команди трьох вікових категорій-діти, юніори і дорослі-змагалися в декількох номінаціях: cheer, cheermix, cheerdance, freestyle і шоу.

Олена Іванова

Організатор

“Я люблю команду “Тайгерс”, поважаю її за те, що в ній виступає багато людей, яких зумів об’єднати навколо себе тренер. Ніхто не тягне ковдру на себе. Повірте, це не так-то просто. Я дуже рада, що в Україні чирлидинг став масовим видом спорту, адже він ідеально підходить і для дівчаток, і для жінок. Окрім усього іншого, це ще і демократичний вид спорту. Щоб їм займатися, багато грошей не потрібно. Чирлидинг-це не шоу, це, швидше, спортивна дисципліна, яка акредитована міністерством спорту нашої країни”.

  Демократія подовжує життя (так говорять учені)


Фитнес-фестиваль “FitExpo-2015” закінчується сьогодні, так що у вас ще є можливість потрапити на нього і побачити змагання по акробатичному рок-н-ролу. Організатори запевняють, що там буде на що подивитися. Я їм чомусь вірю.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ