Зв'язатися з автором

FitExpo, фитнес-фестиваль, Сокільники, виставка, спортЩорічне свято спорту, фитнеса і здорового способу життя відбудеться 27 і 28 березня на території конгрессно-выставочного центру “Сокільники”.

Фитнес-фестиваль FitExpo традиційно проводиться у рамках Міжнародної виставки “Спорт”-одного з найбільших в Україні виставкових заходів, присвячених спорту і здоровому способу життя. Цього року організатори фестивалю підготували різноманітну програму, яка буде цікава і професійним працівникам фитнес-индустрии, і звичайним любителям. 27 і 28 березня в павільйоні № 3 КВЦ “Сокільники” відкриється спортивно-виставковий сектор, територія здорового харчування і інтерактивні майданчики від компаній-учасників.

в «сокольниках» пройдёт vi московский международный фитнес-фестиваль fitexpo. изображение номер 8

Лариса Сиднева

Генеральний менеджер Московського міжнародного фитнес-фестиваля FitExpo

-В сучасному суспільстві рівень добробуту людини, якість його життя визначається, передусім, тим, наскільки він повноцінно проводить свій вільний час. Особливо це стосується майбутнього Росії-дітей і молоді, а фитнес припускає високу міру готовності долати життєві труднощі-фізичні, психологічні і емоційні.

Фото: FitExpo

Фото: FitExpo

Фото: FitExpo

Фото: FitExpo

Фото: FitExpo

У рамках фестивалю пройдуть відразу декілька змагань-турнір по пауерліфтингу і чемпіонат Москви по силовому багатоборству серед студентів московських внз, змагання по танцювально-гімнастичних видах спорту і чирлидингу, а також конкурс фитнес-инструкторов групових програм.

  Як прискорити обмін речовин в організмі


Окрім цього, гостей FitExpo чекає серія майстер-класів і цікавих активностей від Академії скиппинга ( Стрибки на скакалці. -Прим. ред.) Up & Down, батутного центру Do A Flip і ексклюзивного постачальника черевик Kangoo Jumps Russia.

Дізнатися більше про фитнес-фестивале FitExpo можна на офіційному сайті fitexpo. ru.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ