Зв'язатися з автором

Фізичні вправи для здоров’я, вправи для здоров’яНові дослідження показали, що фізичні вправи корисні для профілактики когнітивних порушень і деменції в старості.

Учені з Університету Гете у Франкфурті з’ясували, як вправи впливають на метаболізм мозку. Геронтологи і спортивні лікарі вивчили ефективність регулярних вправ на метаболізм мозку і на пам’ять 60 учасників у віці від 65 до 85 років. Спочатку фахівці провели обстеження, ретельно вивчивши параметри рухів, серцево-легеневої системи і пізнавальні здібності учасників експерименту. Крім того, для виміру метаболізму і структури мозку використовувалися магнітно-резонансна томографія (МРТ) і магнітно-резонансна спектроскопія. Після обстеження учасники тренувалися на велотренажерах три рази в тиждень впродовж 12 тижнів. Тридцятихвилинні тренування були індивідуально адаптовані до здоров’я кожного учасника. Після завершення програми було проведено повторне обстеження, щоб зафіксувати результати і вивчити вплив цієї фізичної активності на метаболізм і структуру мозку. Фахівці також досліджували, в якому ступені вправи привели до поліпшення фізичної підготовки учасників.

физические упражнения положительно влияют на деятельность мозга. изображение номер 2

На підставі отриманих даних учені дійшли висновку, що фізична активність вплинула на метаболізм мозку : це запобігло збільшенню концентрації метаболита, який часто зростає в результаті збільшення втрати нервових клітин, що зазвичай відбувається у разі хвороби Альцгеймера. Фізичні вправи привели до стабільної концентрації метаболита в тренувальній групі. Після тренувального періоду у учасників також покращала фізична форма.

  Taste of Moscow, Taste of Moscow 2017, фестиваль Taste of Moscow


Фахівці стверджують, що регулярні тренувальні навантаження не лише покращують фізичну форму, але і роблять позитивний вплив на метаболізм мозку і захищають клітини. Учені рекомендують вести активний спосіб життя, щоб згодом уникнути хвороб, пов’язаних з порушенням мозкової діяльності.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ