Зв'язатися з автором

Галина Кисанд, Biser, продакшн, продакшн студія, мотивація, сироїдіння, рослинне живлення, бізнес історії, історії успіхуІсторію Галини Кисанд-співволодільниці студії видеопродакшена Biser-треба прочитати усім, хто мріє про свою справу, але доки не може наважитися на перший крок. Тут є усе-натхнення, ради, круті приклади. І так, швидше за все, після цього матеріалу ви захочете переглянути Форреста Гампа і терміново почати діяти.галина кисанд: «есть отличное качество — умение быть дураком». изображение номер 8

Галина Кисанд

Що таке “навичка Форреста Гампа”

-Відразу після вступу на журфак МГУ я почала шукати роботу. Один з моїх знайомих влаштувався таким, що розшифровує на О2ТВ-я попросила у неї контакти і надзвонювала помічниці продюсера каналу з ранку до ночі, поки та не запросила мене на зустріч з Василем Бровко. Тоді-на зустрічі-Василь сказав: “Грошей немає, вакансій немає, але справ повно, якщо хочеш спробувати-давай”. Я прикинула-грошей немає, час є, а хлопець зухвалий-і залишилася. Зовсім скоро мені вже платили 12 000 рублів в місяць, і я запрошувала в ефір зірок і політиків.

Ми творили на каналі усе що хотіли: Марія Гайдар і Олег Кашин сперечалися на політичні теми, Михайло Фишман влаштовував дебати, Костя Крюков брав інтерв’ю, а я запрошувала гостей. З цим проблем не було-я в принципі не зазнавала труднощів з тим, щоб подзвонити відомій людині і запросити його на невідомий канал. Вони такі ж люди, як і ми-думала я, і усе виходило. Грошей не було, та зате був нескінченний драйв і вогонь в очах.

Я ніколи не відчувала, що працюю на когось-за винятком короткого періоду співпраці з ВГТРК, коли нас запросили продюсувати вечірній предпрайм. На О2ТВ була свобода. Так, платили нерегулярно, та зате ніхто не контролював. Потім я пішла в “Апостол медіа”-компанію, яку створили Олег Беркович і Вася Бровко. Незабаром вони мені теж виділили долю, невелику, але достатню для того, щоб я почувала себе упевнено і лізла з шкіри геть, щоб реалізувати божевільні і цікаві ідеї Васи.

галина кисанд: «есть отличное качество — умение быть дураком». изображение номер 9

Фото: з особистого архіву Галини

Через сім років славної роботи я зрозуміла, що дуже втомилася, причому втомилася не лише від піару, але і взагалі від усього. Я була як загнаний кінь, який мало спить, багато працює і мало що вже міркує. Потік проектів був дуже щільний, і усі вони вимагали максимального включення. Доводилося розбиратися в різних сферах-футбол, металургія, автопром, освіта. У якийсь момент на “креатив” не залишилося ні внутрішніх ресурсів, ні натхнення. Я приїжджала на роботу раніше усіх-до восьми ранку-і закінчувала близько півночі. Вихідні теж проходили в рішенні завдань. Незважаючи на те що у мене працювали прекрасні пиарщицы (взагалі, варто віддати належне: у нас була команда мрії), мій телефон постійно розривався, а записник налічував близько 2 600 контактів.

  Очищення організму від шлаків: чому детокс не працює


Я опинилася в ситуації внутрішнього занепаду. У мене було відчуття, ніби я усе роблю неправильно. У результаті я просто пішла на самому піке проекту. Пішла із-за нерозуміння. Зараз, озираючись назад, я усвідомлюю, що був і інший варіант-завершити проект і відправитися в дуже довгу відпустку. Але тоді я цього не бачила.

Насправді добре, що я зробила так, як зробила-тепер у мене є Biser, круті партнери, друзі, сім’я і час на книги, виставки і спорт.

галина кисанд: «есть отличное качество — умение быть дураком». изображение номер 10

Фото: з особистого архіву Галини

Вибір партнерів для Biser-це, напевно, саме неусвідомлене і найвдаліше бізнес-рішення в моєму житті. Усе сталося випадково. Спочатку ми затівали компанію з Сашею Романов, але вже через тиждень він привів Максима Пшенникова, а потім до нас приєдналася Яна Жарчинская. Я була не проти. Ми ідеально зійшлися по усіх позиціях: по особистих принципах, енергії, характері, зонах відповідальності і впливу. У мене дуже талановиті партнери, я багато чому у них вчуся (за що ним велике спасибі).

Новий бізнес запустити було нескладно (напевно, тому що я дуже легко тоді до цього віднеслася). На цю тему є відповідна цитата: “Розумні люди постійно рефлексують. Вони завжди знайдуть тисячу пояснень, чому справа не вигорить. Вони увесь час сумніваються в собі і знають мільйон способів зробити щось, але ніяк не можуть почати. Є відмінна якість-уміння бути дурнем. Я його про себе називаю “навичка Форреста Гампа”. “Включити Форреста”-означає робити щось без зайвих слів або сумнівів. Брати і робити”.

Це правда. Потрібно просто брати і робити.

галина кисанд: «есть отличное качество — умение быть дураком». изображение номер 11

Фото: з особистого архіву Галини

Сьогодні наш оборот складає 120 мільйонів в рік, ми придумуємо і робимо 13,5 годин відеоконтенту в місяць-реалити, інформаційно-розважальні програми, документальні фільми для Першого каналу, “ТНТ”, “СТС”, “ТВ3”. Ми також створюємо ролики, серед наших замовників є ЦСКА, Россети, Oriflame, “Перемога смаку”.

  Дмитро Полянський, живлення після тренування, живлення при тренуваннях, живлення перед тренуванням


А починали ми c горища на Різдвяному бульварі в десять квадратів, перші вкладення склали 200 000 рублів-їх ми витратили на оренду приміщення, монтажний пост і роботу автора і режисера монтажу. Перші три роки були нестійкі і складні. Перший рік ми оббивали пороги каналів, писали незлічену безліч ідей, але ніхто не поспішав підписувати з нами контракт, усі боялися-молодий продакшн, риски високі (не факт, що ідея вистрілить, не факт, що зроблять добре, а ефір дорогою і часу виправляти помилку немає, потрібні рейтинги). Крім того, і потреби такої не було-у усіх каналів є свій пул партнерів-виробників. На другий рік нас підвели партнери-“кинули” майже на три мільйони рублів. На третій рік почалося розширення і збільшення проектів-і грянула криза росту. Пам’ятаючи голодні часи, ми ніколи не відмовлялися і досі не відмовляємося від проектів. Завжди говоримо та і або розширюємося, або даємо можливість діючим співробітникам “подхалтурить” і заробити додаткові гроші.

галина кисанд: «есть отличное качество — умение быть дураком». изображение номер 12

Фото: з особистого архіву Галини

Діти не сидять в офісі з дев’яти до шести-у нас немає графіку роботи в звичному його розумінні, кожен приходить тоді, коли йому зручно. Наприклад, я приїжджаю в офіс рано, але в 22 вже засинаю, тому що в п’ять встаю на йогу. А комусь зручно навпаки-працювати до годині ночі і приходити в обід. Наш офіс більше схожий на квартиру-ми любимо чистоту і ходимо в змінному взутті (ми подарували співробітникам однакові кросовки Nike). У нас є сауна, душ, кухня з плитою і островом.

У нас існує традиція дарувати на свята даремні подарунки. Ми обожнюємо це заняття. Наприклад, керівникові продюсерського відділу Діані на день народження ми подарували рекламну газель, яка доба простояла в її районі з написом “що для вас”? і фотографією самої Діани. Усі бабусі двору цікавилися-а хто це? Моєму партнерові Яне ми подарували бронзовий бюст, який був урочисто відкритий під звуки класичної музики у виконанні скрипаля. Нашому дизайнерові Свєті ми подарували величезну подарункову коробку, яка була доверху наповнена всілякими чистячими засобами. Вона часто малює фарбами, їй може згодитися. Системному адміністраторові Арсену ми вручили 50 метрів кабелю. А моєму партнерові Саші Романов подарували опікунство над павичем в Московському зоопарку-тепер на клітині красується табличка з його ім’ям.

  Капер Олександр Київ Пекін, бігун, спортивні подорожі, подорожі по Росії


галина кисанд: «есть отличное качество — умение быть дураком». изображение номер 13

Фото: з особистого архіву Галини

У нашій компанії працює багато досвідчених професіоналів, ми гордимося своїми співробітниками. У нас нетипова модель бізнесу для видеопродакшена. У якийсь момент ми з партнерами прийняли рішення, що нам важлива команда, ми не хочемо набирати людей на час існування програми і потім звільняти, як це зазвичай відбувається на телевізійному ринку. Ми хочемо ростити кадри і працювати з професіоналами, нам важливо, щоб діти були упевнені, що вони у будь-якому випадку отримають зарплату. Саме тому ми ніколи не зупиняємося ні в пошуку клієнтів, ні в розробці телевізійних форматів.

Нещодавно ми замислилися: “В чому ще ми можемо розвиватися, що нам може бути цікаво? І чи можемо ми ще на чомусь заробляти у рамках тих ресурсів і навичок, що вже є у Biser”? В результаті ми і наші співробітники стали читати лекції, проводити тренінги-Biser прочитав курс лекцій в магістраті ВШЭ, в результаті ми прийняли декілька класних дітей до себе на роботу. А в жовтні ми відвели чотири панелі на Всесвітньому фестивалі молоді і студентів в Сочі.

галина кисанд: «есть отличное качество — умение быть дураком». изображение номер 14

Фото: з особистого архіву Галини

Життя коротке-всього 30 000 днів. Невже хочеться витратити їх на те, що не заряджає? Ми постійно боїмося піти з нелюбимої роботи і не дозволити собі відпустку, дорогу машину, похід в ресторан з друзями. А чи потрібно нам це? Просто втратьте це і не бійтеся. Почніть робити те, про що ви мрієте. Ми в принципі не здатні мріяти про те, що не в силах реалізувати. Нещодавно ми з друзями міркували про того, ким би ми стали, якби можна було прожити декілька життів. Я б стала танцівницею, учителем початкових класів, surfing girl, викладачем йоги. Відповіді на ці питання підштовхнули мене до того, чим я б хотіла займатися паралельно з Biser.

Поставте собі таке ж питання. Цікаво, що ви дасте відповідь.

Чому, щоб почувати себе повним сил, треба менше є

У моєму житті завжди було багато спорту. Раніше я часто бігала і займалася кроссфитом, але два роки тому, перейшовши на рослинне живлення, я переглянула свої спортивні навантаження. Зараз я шість раз на тиждень-з шести до восьми ранку-практикую аштанга-йогу, двічі в тиждень ходжу на розтяжку, пробігаю приблизно 20 кілометрів і обов’язково один або двічі в тиждень роблю силове тренування. Такий ось у мене графік. Окрім цього, я ходжу на масаж і щочетверга зустрічаюся з подругами в лазні.

  Ефективні засоби від прищів


Мені здається, багато підприємців і бізнесмени займаються спортом просто тому, що знають смак перемоги у бізнесі. А спорт дає це відчуття (відчуття перемоги над собою) щоденно. Багато моїх знайомих бігають не лише марафони, але і ультрамарафоны, долають IRONMAN і здійснюють неймовірні трейлы. Усе це робить їх ще упевненішими в собі. Вони переносять цей стан на усі сфери свого життя.

Спорт піднімає настрій, структурує мислення і дисциплінує. Можу сказати, що 90% успіху і змін сталися завдяки розвитку тих якостей, які я придбала завдяки спорту.

Три роки тому я перейшла на рослинне живлення (один рік з трьох я була сироїдом). Майже два роки не п’ю алкоголь (в принципі ніколи не палила). Усе розпочалося з того, що я досить довго не могла схуднути. Не те щоб я була товста, але в цілому мені було некомфортне, хотілося стати стрункіше-поміняти розмір М на ХS або хоч би на S. Я пробувала різні системи живлення, але вага не зменшувалася навіть на 100 грамів. Я боялася вставати на ваги-кожне зважування викликало стрес. Я соромилася фотографуватися-мене дратували мої щоки на фотографіях. Мені хотілося почувати себе упевненіше, носити тільки той одяг, який мені подобається. У якийсь момент я познайомилася з Олексієм Воєводою-він і розповів мені про рослинне живлення. Я почала читати книги і надихнулася.

В результаті я схуднула на десять кілограмів, знайшла ті фізичні навантаження, які “відкривають” моє тіло і приносять мені задоволення. Мої гормони, які завжди “стрибали”, прийшли в норму. До речі, нещодавно я здала щорічні аналізи (це величезний список усього підряд)-усе в нормі. Як сказав мій лікар: “Тобі з такими аналізами можна в космос летіти”. До цього я витрачала купу грошей і часу на те, щоб зрозуміти, як виправити свої жіночі проблеми. Але виявляється, потрібно було просто працювати зі своїми думками і живленням. Ми це те, що ми їмо.

  Брауни, брауни рецепт, шоколадний брауни, без борошна


Спочатку я не замислювалася про етичну сторону питання, але тепер вона для мене важлива. Я не хочу їсти трупи тварин, отримувати енергію болю і страху, які вони випробовували за секунди до смерті. Уся справа у свідомості-дія йде за думками. Наш вибір заснований на нашому сприйнятті дійсності. Напевно, тут доречно процитувати Вадима Зеланда : “Головне-правильно орієнтувати вектор своєї уваги. Орієнтувати його не на відмову від шкідливих продуктів, а на пошук корисних. Це як з шкідливою звичкою-коли ви боретеся з нею, у вас нічого не виходить. Боротьба з дзеркалом або маятником завжди веде до поразки. Коли ж ви стаєте одержимі чимось протилежним-здоров’ям, хорошою фізичною формою, енергією,-звичка сама відвалюється. Розумієте, що відбувається? Ви відриваєте увагу від дзеркала і перемикаєте його на нову мету. Так само і з їжею. Вас повинен захоплювати вже сам процес переходу на чистіше живлення. Вас тепер цікавить не стільки шкода якихось одних продуктів, скільки користь, яку можна отримати від інших. Адже воно того коштує”.

У мене немає режиму харчування. Я намагаюся стежити за калорійність раціону і не переборщувати з об’ємом порцій. Сил повно. Знаєте, коли організм відчуває максимальний прилив сил? Коли ви мало їсте. Він не витрачає ці сили на переварювання їжі, а віддає їх вам.

0 calories

Овочеві роллы в рисовому папері від Галини Кисанд

Це одне з найпростіших корисних блюд. Крім того, ви можете завертати в рисовий папір будь-які овочі, які вам подобаються. Наприклад, друге моє улюблене наповнення-це огірок, авокадо, помідор і редис.

изображение рецепта овощные роллы в рисовой бумаге от галины кисанд

Овочеві роллы в рисовому папері від Галини Кисанд

ЧАС ПРИГОТУВАННЯ :

5 хвилин

PT5M

PT5M

КІЛЬКІСТЬ ПОРЦІЙ :

1 порція

КАЛОРІЙНІСТЬ:

Ккал

Складність

Час

5 хвилин

К-ть порцій

1 порція

Калорійність

Ккал

Інгредієнти

Морква

2 шт.

Буряк

1 шт.

Авокадо

1 шт.

Рисовий папір

7 шт.

Процес приготування

  1. Дрібно наріжте або натріть на терці овочі (моркву і буряк точно краще протерти).
  2. Приготуйте тарілку з гарячою водою. Опустіть туди один аркуш рисового паперу і почекайте 20 секунд.
  3. Витягніть лист, покладіть в нього по трохи кожного інгредієнта і загорніть. Зробіть те ж саме з листами, що залишилися.

© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ