Зв'язатися з автором

Игги Азалія: як схуднути на 7 кілограмів за тижденьМи теж не думали, що таке можливо. Але у нас є тому підтвердження-співачка Игги Азалія. Розповідаємо, як їй вдалося скинути стільки кілограмів за допомогою танців. І в той же час попереджаємо: не намагайтеся це повторити-різка втрата ваги небезпечна для здоров’я.

Для зйомок кліпу на сингл Mo Bounce Азалія хотіла скинути декілька зайвих кілограмів-їй належало танцювати у відкритих і відвертих нарядах. Тому вона вирішила змінити свій план живлення. Потім упродовж тижня співачка проводила велику частину часу на майданчику, де їй доводилося багато репетирувати, тверкать і танцювати в активному режимі. Підсумок таких інтенсивних занять і постійної роботи над кліпом-мінус сім кілограмів.

как похудеть на 7 килограммов за неделю с помощью твёрка. изображение номер 2

Фото: people. com

Клифтон Пейдж-спортивний лікар в медичному центрі UHealth в Майамі-стверджує: одна з ознак швидкої втрати ваги-обезводнення організму. Тобто ви втрачаєте не калорії або жири, а воду. Обезводнення може привести до порушення роботи системи організму : сердечним аритміям, судомам, руйнуванню м’язів і негативній дії на бруньки.

Експерти в медицині також відмічають, що швидка втрата ваги відбувається не із-за високої активності, а із-за зменшення калорійності раціону. У свою чергу, недостатня кількість їжі може привести до нестачі поживних речовин, низького рівня енергії, постійного відчуття голоду, спраги і дратівливості. На думку дієтологів, дівчата, бажаючі схуднути, не повинні споживати менше 1 200 калорій в день. Звичайно, ця цифра може мінятися залежно від вашого способу життя, живлення, щоденної активності і особливостей організму.

  Екзема - види, причини і симптоми


Навіть незважаючи на те що Игги вдалося скинути сім кілограмів за такий короткий час, цей результат буде тимчасовим. “Якщо співачка повернеться до свого звичайного живлення, вага, швидше за все, повернеться”,-так вважає Кристин Енн Пеллегрини, доктор і доцент в Північному медичному університеті у Фейнберге. Тому підходите до досягнення мети раціонально і усвідомлено-правильно харчуйтеся і займайтеся спортом.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ