Зв'язатися з автором

Кімнатні рослини, як стати щасливою, щастяКупіть в офіс або додому пару фікусів-учені довели, що кімнатні рослини збільшують продуктивність і допомагають стати щасливіше.

Дослідники упевнені, що кімнатні рослини потрібні не лише для краси. Коли ми дихаємо, то споживаємо кисень і виділяємо вуглекислий газ. Рослини, навпаки, споживають вуглекислий газ, виділяючи при цьому кисень. Великі дослідження NASA 1989 року показали, що кімнатні рослини здатні очищати повітря в приміщенні від шкідливих з’єднань на 90% всього за 24 години. Особливо ці дані актуальні в наші дні: учені з Університету Екстера, Великобританія, впродовж 10 років вивчали питання впливу кімнатних рослин на самопочуття людини і нещодавно опублікували результати своїх досліджень. З’ясувалося, що люди, у яких на робочому місці є зелені рослини, продуктивніший на 15%, чим їх колеги. Дослідники також виявили, що власники кімнатних рослин почувають себе щасливішими і задоволеними в повсякденному житті.

комнатные растения сделают вас счастливее. изображение номер 2

Фото: shutterstock. com

Крейг Найт

Кандидат психологічних наук, один з авторів дослідження

-Я і мої колеги відвідали різні офіси в Нідерландах і Великобританії, щоб скласти повну картину впливу зелені на працездатність і настрій людини. За допомогою спеціальних тестів ми визначили, що наявність однієї рослини на один квадратний метр приміщення покращує продуктивність і самопочуття співробітника. Уся справа в яскраво-зеленому кольорі, який мають усі рослини, а також в кисні, який виділяє листя. Таким чином, ми дійшли висновку, що рослини, що знаходяться у полі зору людини, здатні підтримати його психологічно. Завдяки ним у людини покращується внутрішній стан і він стає спокійнішим, урівноваженим і щасливим.

  "Челленджер" представляє: тренування по ковзанярському спорту© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ