Зв'язатися з автором

Корисні звички: як комфортно і класно подорожуватиЩоб отримати задоволення від поїздки, намагайтеся наслідувати ці прості рекомендації.

1. Підготуйте список необхідних речей

У голові не буде хаосу-ви нічого не забудете. Поділіть список на декілька пунктів. Розпочніть з предметів, які знадобляться щодня (туалетне приладдя, зарядний пристрій). Подумайте про вечірні вбрання або про те, в чому ви підете на пробіжку. Перерахуйте предмети базового гардеробу. Як правило, досить узяти декілька футболок і шортів. Візьміть список в поїздку-по дорозі назад ви звіритеся з ним і таким чином перевірите. чи не залишилося чого потрібного у вашому номері.

10 привычек, которые сделают ваше путешествие максимально комфортным и классным. изображение номер 6

Фото: shutterstock. com

2. Послухайте рекомендації друзів, які вже були в цьому місті

Напевно вони розповідять про хороші заклади, музеї, готелі, оренду транспорту. Ви заощадите час і гроші, якщо скористаєтеся радами, які засновані на досвіді близьких людей.

3. Зберіться заздалегідь

Починайте збори хоч би за добу. Збирайте валізу поступово і без поспіху. Не розраховуйте на останній годинник до виходу: швидше за все, виникне стресова ситуація-і ви забудете щось узяти.

  Як вибрати маслинову олію


10 привычек, которые сделают ваше путешествие максимально комфортным и классным. изображение номер 7

Фото: shutterstock. com

4. Зробіть копії документів

Використайте копії, де це можливо, а оригінали документів тримаєте в надійному місці, наприклад в сейфі в номері готелю. Чим рідше ви ними користуватиметеся, тим менше вірогідність, що ви їх десь залишите. Пришліть собі скан документів на електронну пошту-їх завжди корисно мати під рукою.

5. Зарядіть усі пристрої

Завжди беріть з собою адаптери і зарядні пристрої. Коли п’єте каву або обідаєте, знаходьте в закладі розетки і заряджайте телефон. Гаджет з повною батареєю згодиться завжди: ви зробите більше фото, знайдете потрібне місце на карті або просто послухаєте музику в дорозі.

10 привычек, которые сделают ваше путешествие максимально комфортным и классным. изображение номер 8

Фото: shutterstock. com

6. Завантажте офлайн-карты

Наприклад, Google пропонує завантажити карту місцевості, де ви знаходитеся. Для її роботи не знадобиться Wi-Fi або 3G. За таким же принципом працює додаток Maps. Me. Це здорово допоможе орієнтуватися в незнайомому місті.

7. Фотографуйте важливі деталі

Нехай у вашому телефоні зберігається усе: адреса готелю, маршрут, номери квитків, місце парковки, номер рейсу. Не варто покладатися виключно на свою пам’ять. Щоб інформація була завжди доступною, тримаєте телефон зарядженим (дивіться пункт № 5).

  10 продуктів, які корисні для серця


10 привычек, которые сделают ваше путешествие максимально комфортным и классным. изображение номер 9

Фото: shutterstock. com

8. Переконайтеся, що термін дії паспорта не закінчується

Багато країн не дозволяють знаходитися на їх території, якщо до моменту витікання паспорта залишається від трьох (Франція, Швейцарія, Німеччина) до шести місяців (Китай, В’єтнам, ОАЭ). Стежте за документами і вчасно їх оновлюйте.

9. Вчіться подорожувати ні без чого

Намагайтеся брати з собою тільки необхідне. Для цього починайте збори заздалегідь: складайте список усього необхідного і продумуйте гардероб (дивіться пункт № 1). Не беріть одяг, якщо не упевнені, що надінете її. Орієнтуйтеся на вагу багажу, який зможете нести без сторонньої допомоги і за який не доведеться платити додатково.

10 привычек, которые сделают ваше путешествие максимально комфортным и классным. изображение номер 10

Фото: shutterstock. com

10. Не забувайте про аптечку

У вашій валізі завжди повинні лежати болезаспокійливі і жарознижуючі препарати, перекис водню, засоби від болю в горлі, пов’язки, дезинфікуючі засобів. Прохворіти усю поїздку-не краща розвага.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ