Зв'язатися з автором

Косметичні процедури, косметологічні процедури, омолоджування обличчяДо Нового року залишилося трохи менше за два тижні, і ви переживаєте, що не встигнете привести себе в найкращу форму до бою курантів? Заспокойтеся! Косметолог Ірина Кравцова розповідає про найефективніші методи експрес-омолоджування шкіри обличчя і шиї.

5 косметических процедур, которые помогут великолепно выглядеть к новому году. изображение номер 7

Ірина Кравцова, головний лікар, до. м. н., косметолог, дерматовенеролог Клініки німецьких медичних технологій GMTClinic :

1. Хімічний пілінг Red Peel + плазмотерпапия у поєднанні з гіалуроновою кислотою

5 косметических процедур, которые помогут великолепно выглядеть к новому году. изображение номер 8

Фото: shutterstock. com

-Унікальність лінійки хімічних пілінгів ENERPEEL полягає в особливій технології, що дозволяє активувати молекули кислот тільки після проникнення складу крізь верхній шар епідермісу. Дія на певну глибину значно підвищує ефективність пілінгу і зменшує травматичность процедури.

Плазмотерапія особи є ін’єкціями власної плазми пацієнта (аутоплазмы), зібраної в спеціальні пробірки і обробленої в центрифузі так, щоб отримати порцію плазми з підвищеною концентрацією активних тромбоцитів. Тромбоцити і чинники росту, що містяться в них, відповідають за процеси регенерації, вони стимулюють ділення здорових клітин, забезпечуючи самооздоровление і самоомоложение шкіри. Ін’єкції багатої тромбоцитами аутоплазмы запускають механізми клітинного оновлення і активізують синтез речовин, що відповідають за свіжість, пружність і зволоженість шкіри. За рахунок використання тільки власної плазми крові людини омолоджування відбувається природно, повністю відсутній ризик алергічних реакцій. Для забезпечення повної безпеки процедури зібрана плазма проходить попередній лабораторний аналіз. Ефект від першої процедури проявляється через півтори-два тижні, для досягнення вираженого ефекту омолоджування можуть знадобитися 2-4 процедури з інтервалом в декілька місяців.

  Тест: як багато ви знаєте про біг


2. Ультразвуковий SMAS-лифтинг + мезотерапия шкіри

5 косметических процедур, которые помогут великолепно выглядеть к новому году. изображение номер 9

Фото: shutterstock. com

SMAS-лифтинг-це підтяжка шкіри обличчя, шиї і декольте за рахунок зміцнення з’єднувальнотканинного каркаса, що підтримує шкіру. Процедура комфортна і абсолютно не залишає слідів на поверхні шкіри. Її особливість в тому, що ультразвукові хвилі проникають на глибину до 5 мм, викликаючи точкове термічне скорочення і ущільнення тканин. В результаті утворюється свого роду внутрішній каркас, що підтягує тканини і утримує їх в такому положенні на тривалий термін. Процедура виконується під ультразвуковим контролем, це дозволяє лікареві безпомилково визначати глибину і інтенсивність ультразвукової дії. Глибокий SMAS-лифтинг тканин включає підтяжку шкіри, підшкірно-жирової клітковини, мімічних м’язів, фасцій, колагенових і еластинових волокон. Процедура дає виражений і довгостроковий ефект омолоджування. Перші результати видно відразу-особа помітно підтягується і стає чіткішою, потім ефект наростає до напівроку і зберігається на декілька років.

3. ELOS-омоложение

5 косметических процедур, которые помогут великолепно выглядеть к новому году. изображение номер 10

Фото: shutterstock. com

Технологія ElOS (“Элос”) поєднує оптичну і електричну енергії для прицільного видалення клітин і омолоджування шкіри. Дія променів апарату ELOS простимулює синтез колагену, підтягне шкіру, прибере вогнища пігментації і розширену судинну сітку, звузить пори, а також позбавить від вугрових висипань. Крім того, ELOS-це один з найефективніших методів боротьби з ознаками фотостаріння, за що процедуру і прозвали ELOS-омоложением, але ніжній молодій шкірі вона теж корисна. Через декілька днів після процедури стане помітний перший ефект: шкіра виглядатиме більше підтягнутою і молодою. ELOS-омоложение часто називають процедурою “на вихід”, оскільки ефект після неї видно вже наступного дня і посилюється він впродовж місяця. Невелике почервоніння пройде всього за пару днів, а ось ефект-прекрасний рівний тон особи-збережеться надовго.

  Не варто говорити людям з діагнозом "рак", що вони "хоробрі герої", які повинні "боротися"


4. Фракційний лазер Fraxel Dual

5 косметических процедур, которые помогут великолепно выглядеть к новому году. изображение номер 11

Фото: shutterstock. com

Усунути будь-які естетичні і вікові дефекти (акне і постакне, зморшки і пігментацію) можна за допомогою фракційного лазера Fraxel Dual. У такий короткий період перед святом перевагу варто віддати апарату дбайливої дії, який зовсім не ушкоджує верхні шари шкіри. Раз немає абляції (червоність і кірки), то і відновлення триває не довше за 1-2 дні. Робота апарату відбувається на двох рівнях шкіри (у дермі і епідермісі), за рахунок чого запускається процес регенерації і виробітку гіалуронової кислоти. Завдяки використанню двох лазерів в одному апараті за одну процедуру можна вирішувати різні естетичні проблеми, такі як гиперпигметация, рубці, сліди акне і постакне, зморшки, недостатній тургор і тонус шкіри. Це єдиний лазер, який не залишає кірки на шкірі (без абляції) і не має на увазі періоду реабілітації.

5. Контурна пластика з використанням гелів гіалуронової кислоти

5 косметических процедур, которые помогут великолепно выглядеть к новому году. изображение номер 12

Фото: shutterstock. com

За допомогою гелів гіалуронової кислоти можна заповнити складки, заломи, зморшки, у тому числі мімічні, зменшити носослізні борозни, носогубні складки. А за допомогою ботулинотоксина підняти опущені повіки, куточки рота і підтягнути овал обличчя. Окрім цього, контурна пластика може злегка змінити риси обличчя, “стерти” носогубні складки і зморшки на лобі, зробити губи пухкішими, а вилиці виразними, прибрати “гусячі лапки”. З невеликими естетичними дефектами контурна пластика теж впорається, наприклад, можна поліпшити форму носа і підборіддя. До речі, філери відмінно зволожують шкіру і стимулюють вироблення колагену, так що це відмінний спосіб серйозно уповільнити старіння.

  Сніданок дня : овочевий боул з яйцем


Помітно омолодити особу дозволяє методика “8 точок лифтинга особи”. Препарат вводиться в певні точки на обличчі в строго заданому порядку. В результаті техніка дає виражений лифтинг-эффект-то що потрібно, коли хочеться виглядати молодше, не втративши природності. Ефект буде видний через 5-10 днів і продовжиться від напівроку до 8 місяців.

Контурна пластика підходить для вирішення практично будь-яких проблем із зовнішністю і чоловікам, і жінкам. Треба пам’ятати, що запорукою успішно проведеної процедури служить Вибір досвідченого лікаря-косметолога Який зможе правильно визначити оптимальну схему корекції, підібрати препарат і дотриматися технології його введення залежно від індивідуальних особливостей клієнта : особливостей особи, типу шкіри, віку і, звичайно, побажань.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ