Зв'язатися з автором

Красивий инстаграм, популярний инстаграмУ світі існують тільки дві майстерні, де глобуси виготовляють вручну. Одна з них-Bellerby & Co. Globemakers в Лондоні. Ці діти створюють щось неймовірне.

Пітер Беллерби-ідейний натхненник компанії, створив її в 2008-му. Усе розпочалося з того, що після довгих пошуків він не знайшов гідний глобус, щоб подарувати батьку на вісімдесятиріччя. У Пітера був вибір: купити дешеву кулю або дорогий антикваріат. І він вирішив зробити щось своє.

-Я був в пабі на Кинг-крос і придумав план. Я вирішив зробити два глобуси-для себе і свого батька. Передбачалося, що на усе піде 3-4 місяці і це обійдеться в декілька тисяч фунтів. Врешті-решт, невже так важко зробити кулю і накласти на неї карту?

Більшість джерел мали помилкові початкові дані по картах. Пітер почав малювати свою, з нуля: він витрачав на це по шість годин в день впродовж року. Після двох років старанної роботи Беллерби все-таки спорудив глобус, який подарував батьку. Його ідея-фікс переросла в справу усього життя.

  Сангрия, пунш, крюшон і мохито : рецепти головних літніх напоїв


У Пітера вже є своя команда майстрів. Кожен співробітник навчається шість місяців, практикується, потім приступає до роботи. Глобуси роблять на замовлення, в єдиному екземплярі. Доставка здійснюється по всьому світу.

Кожен глобус виготовляється з порожнистої штукатурки. Деталі створюються на основі сучасних карт, які коригуються за допомогою програми Adobe Illustrator. Потім їх друкують на паперовій тканині трикутної форми і розписують вручну. Співробітники роблять запасні смуги карти на випадок, якщо папір помнеться або порветься. Далі усі смуги склеюються на кулі і покриваються шаром смоли. Якщо на глобусі утворюється нестикування в пару дюймів, співробітник починає усе спочатку. Готові глобуси підвішують і залишають висихати.

Найбільший глобус, який зробили в майстерні, це 127-сантиметровий “Черчіль”. Він коштує 40 тисяч фунтів стерлінгів.

Окрім виготовлення для приватних покупців, глобуси компанії користуються успіхом у сфері культури і мистецтва. Адміністрація Лувру попросила відреставрувати глобус, який належав Людовикові XIV в 1683-му.

-Цей непередаваний, коли розумієш, що наші глобуси з’являлися в голлівудських фільмах (“Хранитель часу”.-Прим. ред. ) і телепередачах по всьому світу. У нас є колаборації з відомими художниками. Найбільше ми раді, що задоволення від наших глобусів отримують клієнти по всьому світу. Позитивні коментарі-наш головний предмет гордості.

  Горіхова дієта - плюси, мінуси, особливості раціону


Bellerby & Co. Globemakers активно бере участь у благодійних компаніях. У 2012-му один з глобусів подарували ювелірному будинку “Фаберже” на благодійному заході “Велике полювання за яйцями” в Лондоні. Аукціон зібрав 11 100 фунтів стерлінгів на підтримку організації Elephant Family. Другий “благодійний” глобус продали на аукціоні в 2014-му в Нью-Йорку за 25 000 доларів. Виручені засоби перерахували в Elephant Family і Action children. 30 червня 2015-го компанія зібрала 22 000 фунтів стерлінгів і направила усі гроші на спорудження коридорів для проходу слонів в Індії.

Майстерня співпрацювала з Йинка Шонибаре-британським художником нігерійського походження. На прохання Йинка мастеры зробили “голову-глобус” для статуї балерини, яка прикрашає фасад Королівського театру “Ковент-гарден” в Лондоні.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ