Зв'язатися з автором

Кросовки з колаборації Канье Уэста і adidas уперше поступлять в широкий продаж в УкраїніЗ 8 лютого модель Yeezy Boost 350 V2 Triple White можна буде купити у фірмових магазинах adidas Originals. Раніше кросовки і одяг з лінійки adidas + Kanye West випускалися обмеженим накладом. Цей дроп-перший, який поступить в широкий продаж в Україні. За словами дизайнера і музиканта, він завжди хотів, щоб його кросовки носило як можна більша кількість людей.

Модель Yeezy Boost 350 V2 Triple White, як випливає з назви, абсолютно біла. Верх кросовка виконаний з матеріалу Primeknit, в підошві використовується інноваційна технологія Boost, яка робить її довговічною і удароміцною, а завершує силует лаконічна петелька на п’яті.

Фото: adidas

Фото: adidas

Фото: adidas

Фото: adidas

Восьмого лютого кросовки поступлять у вільний продаж у фірмових магазинах adidas Originals, на сайті www. adidas. ru/YEEZY і в магазинах-партнерах за ціною 16 990 рублів.

В день старту продажів на першому поверсі ЦУМа уперше в Україні відкриється фірмовий pop-up-корнер кросовок Yeezy Boost.

  13 вправ з гирею, які відмінно гойдають усі м'язи© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ