Зв'язатися з автором

Куди відправитися в похід: 6 популярних напрямів


Алтай

Алтай славиться неймовірно красивими пейзажами. Якщо ви вирішили побачити їх своїми очима, вирушайте в піший похід-так ви нічого не упустите. У розпорядженні туристів є маршрути різного рівня складності. Чуйский тракт захоплює, на вершині древньої гори Білухи відкриваються приголомшливі види (а сходження на неї можна буде згадувати з гордістю). Мультинские і Шавлинские озера вражають широтою і характерними для цієї місцевості тайговими ягодами і грибами. А ще Алтай-це край річок, тому найсміливішим туристам можуть запропонувати відправитися в сплав на катамаранах.

куда отправиться в поход: 6 популярных направлений. изображение номер 7

Фото: shutterstock. com

Карелія

Цей напрям дуже люблять мандрівники. Тут ви не просто милуватиметеся дикими лісами і прямовисними горами, але і зможете пройти випробування на витримку-не даремно ж Карелія вважається одним з найсуворіших країв Україні. Якщо раптом надокучить ходіння з рюкзаком, є альтернатива у вигляді водного спуску по численних річках. Ладога, Шуя, Кереть, Укса, Писта, Китенйоки-вибирайте будь-кого. А якщо і цього мало, те Біле море повністю у вашому розпорядженні.

Олексій Ленский

інструктор по віндсерфінгу, сноуборду і велопоходов, “ПоходТут”

  Персональний тренер, персональний тренер по фитнесу, фитнес-тренер


-Якщо ви прийняли рішення піти в похід в Карелію, то усе-це рішення має бути остаточним і безповоротним. По-перше, вас чекають непрості організаційні питання-квитки на потяг треба купувати за півроку (щоб купити їх за прийнятною ціною), також необхідно зробити запит на устаткування і прокласти маршрут. По-друге, важливо бути психологічно готовим: в Карелії, якщо ви пішли убік від залізничної станції, цивілізації вже немає. Ніхто в групі не може сказати: “Усе, мені набридло, сходимо з маршруту. Я хочу в Москву”. Це просто фізично неможливо.

куда отправиться в поход: 6 популярных направлений. изображение номер 8

Фото: shutterstock. com

Камчатка

У планах у багатьох піших туристів стоїть “зірочка” навпроти Камчатки. Ще б, адже де ще побачиш діючі вулкани, що сусідять з сніговими горами, гейзерами і альпійськими лугами? Квітуча гірська тундра і запашні рослини-природа на півострові просто незрівнянна. Подивитися дійсно є на що. Якщо повезе, на Камчатці можна зустріти “місцевих жителів”-бурих ведмедів, диких північних оленів, соболів і інших мешканців тваринного світу. Тільки будьте обережні: краще, якщо знайомство з ними відбудеться на безпечній відстані.

  10 книг, які можна прочитати всього за два дні


Сергій Завода

інструктор по напряму “альпінізм”, MyWay

-Хоч Камчатка і дикий край, похід в цьому напрямі підходить не лише профі. Є тури, які осилить абсолютно будь-яка людина. Це не похід з рюкзаком як такий, а швидше варіація на тему-основні переїзди здійснюються на автотранспорті з супроводом, а прогулянки проходять ні без чого без важкого рюкзака.

куда отправиться в поход: 6 популярных направлений. изображение номер 9

Фото: shutterstock. com

Байкал

Байкал-один з головних напрямів, про який мріють усі мандрівники. Безумовно, озеро Байкал-ключова пам’ятка регіону, але є ще і інші знакові і цікаві для відвідування пункти. Наприклад Ушканьи острова, миси Бархан і Будун, Шаманська скеля, Забайкальський національний парк, Баргузинский заповідник. Так що обходити пішки природні стежки Байкалу-чисте задоволення. Не забудьте також набрати воду в Шумакских мінеральних джерелах, які, за словами місцевих жителів, мають цілющу силу. І хто сказав, що в походи можна ходити тільки влітку? Взимку вас чекають ще більше захоплюючі пригоди. Головна розвага туристів в холодну пору року-ходити по замерзлому озеру.

Сергій Завода

інструктор по напряму “альпінізм”, MyWay

  "Світ тримається на людях, які живуть не як усе"


-На Байкалі цікаво взимку. Льоди Байкалу-ефектне видовище. Одного разу з нами в похід ходила дівчинка, яка наважилася відправитися в подорож заради цього виду. Взимку там-30 градусів, і ночувати треба в наметах. Але вона пройшла свій перший маршрут і залишилася дуже задоволена.

куда отправиться в поход: 6 популярных направлений. изображение номер 10

Фото: shutterstock. com

Кавказ

Для тих, хто вважає за краще милуватися гірськими вершинами, Кавказ-ідеальне місце. Архиз, Домбай, Теберда, Приэльбрусье-вибирайте будь-який напрям, не помилитеся. А ще на Кавказі настільки гостинний народ, що для туристів тут створені усі умови для комфортної подорожі.

Сергій Завода

інструктор по напряму “альпінізм”, MyWay

-Кавказ чудово підійде для новачків. Там добре розвинена інфраструктура-рятувальники, магазини, лікарні, зручна логістика. Курсує наземний транспорт і не треба летіти на вертольоті. До красивих місць Кавказу можна доїхати фактично на звичайній машині.

куда отправиться в поход: 6 популярных направлений. изображение номер 11

Фото: shutterstock. com

Підмосков’я

Необов’язково від’їжджати далеко від Москви, щоб почувстовать себе пішим туристом-і в Підмосков’ї є свої популярні напрями. Для усіх втомлених від міської метушні професійні походники рекомендують тури вихідного дня або сімейні походи для прогулянок разом з дітьми. Часто подібні походи включають декілька активних розваг: піший маршрут, велопрогулка і сплав по річці. Благо в Підмосков’ї є де розгулятися: широкі ліси легко знайти в Тверській, Володимирській і Калузькій областях, а вчинити сплав можна практично по будь-якій річці-Волзі, Рузе, Киржачу, Рессете, Нержской.

  Under Armour і Дуэйн Джонсон запустили кампанію "Воля перемагати"


Проте пам’ятаєте: не від місця залежить вдалий похід, а від правильного настрою.

Олексій Ленский

інструктор по віндсерфінгу, сноуборду і велопоходов, “ПоходТут”

-Важко віддати перевагу якомусь конкретно місцю в Підмосков’ї. Кожне-особливе. У Тверському напрямі по Волзі-одна природа, а на річці Нержской-вже зовсім інша. Навесні ці місця не упізнати. Якщо говорити про сплави, то у кожної річки свій характер: можна за течією плисти, а можна йти по порогу. Загалом, хто як хоче.

куда отправиться в поход: 6 популярных направлений. изображение номер 12

Фото: shutterstock. com

Місяць тому студія Pixar оголосила, що запускає програму підтримки молодих аніматорів SparkShorts. У рамках цієї програми студія випустила перший мультфільм.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ