Зв'язатися з автором

Курс Данабол + Дека на масу і силу


Зміст статті :

  • Ефекти курсу
  • Характеристики використовуваних препаратів
  • Правила проведення

Обидва препарати використовуються атлетами для набору мускульної маси і збільшення силових параметрів. Вже багато років курс данабол і дека на масу і силу вважається класичним.

Ефекти курсу деканоата нандролона і данабола

культурист-новачок
Грамотно приведений цикл дозволяє набирати близько десяти кіло. Безумовно, це максимально можливий результат і не завжди він виявляється досяжним. Проте у будь-якому випадку цей цикл буде ефективним і досить безпечним. Окрім набору маси і збільшення силових характеристик, після на курсі збільшується лібідо, прискорюються процеси доставки кисню в тканині, нормалізується робота суглобово-зв’язкового апарату.

Характеристики використовуваних препаратів

медичні препарати
Данабол

У основі цього стероїда лежить популярний активний інгредієнт-метандиенон. З його допомогою вже більше шести десятків років атлети покращують свої спортивні показники. Призначений данабол для набору маси і збільшення сили. Супротивники використання стероїдів часто говорять про високий показник гепатотоксичності метану. Проте в ході наукових досліджень було доведено, що в добовому дозуванні від 30 до 40 міліграм робота органу не порушується.

  2 рецепти веганских супів з грибами


Деканоат нандролона

Більшість спортсменів цей анаболик називають дека. Разом з метаном, це один з найбільш популярних ААС. Дія анаболика розгортається досить повільно, але після цього отримані результати можуть уразити недосвідченого билдера. Відмітною особливістю стероїда є його здатність покращувати роботу суглобово-зв’язкового апарату. Також відмітимо і поліпшення роботи імунної системи.

Провирон

провион
Цей препарат заснований на діючому інгредієнті местеролон. Він належить до групи антиестрогену і здатний інгібірувати роботу ароматазы. Цей фермент сприяє конвертації чоловічого гормону в естроген. Напевно ви знаєте, що результатом цієї біохімічної реакції є ріст рівня жіночих гормонів і поява деяких побічних ефектів.

Хоча местеролон і поступається іншим препаратам свого класу в силі діями на організм, в даному випадку його вибір виправданий повністю. Річ у тому, що дека практично не ароматизується, а метан схильний до цього процесу не так сильно. Як довгі ефіри тісто. У такій ситуації використати потужніші інгібітори ароматазы, наприклад. Экземестан. Коштує тільки спортсменам, що мають генетичну схильність до ароматизації.

  Натуральна маска Princess Hair для росту і зміцнення волосся


Кломид

Після курсу нандролонов використати Тамоксифен не можна. В результаті атлети можуть вибирати тільки між торемифеном і кломидом. Другий препарат найбільш доступний, а по ефективності цей антиестроген практично не відрізняється. Після курсу ААС атлетам важливо не лише знижувати естрогенну активність, але і нормалізувати процеси виробництва ендогенного чоловічого гормону. З цими завданнями кломид відмінно справляється.

Правила проведення курсу данабола і деканоата нандролона

бодибилдер на тренуванні
Щоб анаболічний цикл був не лише ефективним, але і безпечним, необхідно грамотно підібрати дозування. Ми пропонуємо вам використати обоє анаболика в середніх дозах, що гарантує відсутність побічних ефектів. Тривалість циклу складає п’ять тижнів. Цього вистачає для початківців билдеров, а досвідчені можуть продовжити його до восьми або навіть десяти. Данабол необхідно приймати щодня поступово збільшуючи дозування з 20 міліграм до 40 кожного тижня, а потім також знижуючи.

Використовуючи схему “гірка”, ви допоможете організму адаптуватися до стероїда. Щоб підвищити ефективність метану, пігулки краще розсмоктувати під мовою, а не ковтати. Для підтримки рівного гормонального фону розділите добову дозу на декілька рівновіддалених прийомів. Рекомендуємо вживати данабол перед трапезою або після її завершення.

  11 найвідоміших продуктових ринків світу


Тижневе дозування деканоата нандролона складає 0.4 грама, а вводити препарат слід кожен третій день по 200 міліграм. Наприклад, ставити деку можна щопонеділка і четвергам. Така схема забезпечить вам рівномірний вступ активного інгредієнта стероїда в кров і на курсі гарантовано не буде гормональних сплесків.

Местеролон вводиться до складу курсу на другого або третього тижня і приймається до моменту відміни стероїдів. Добова дозам антиестрогену складає 50 міліграм. Через сім діб з моменту останньої ін’єкції деки, починайте проводити відновну терапію. Добове дозування кломида складає 50 міліграм. У більшості випадків організму досить для відновлення трьох тижнів. Проте ми рекомендуємо здати аналізи, щоб переконатися в цьому.

У мережі можна знайти велику кількість позитивних відгуків про курс данабол і дека на масу і силу. У цьому немає ні чого дивовижного, адже цикл незмінно приносить відмінний результат і при цьому є безпечним. Використання рекомендованих дозувань, допоміжних препаратів і правильна ПКТ гарантують відсутність побічних ефектів.

Також відмітимо, що відкат після завершення циклу мінімальний. Частенько початкуючі билдеры скаржаться на метан, що після відміни препарату велика частина результатів швидко йде. Справа тут в неправильно проведеному циклі. Використовуючи провирон. Ви не лише пригнічуєте естрогенні побочки, але і уповільнюєте процеси накопичення рідини в організмі. В результаті тіло не набрякає. А після відміни стероїда маса практично не втрачається. Також відмітимо, що якщо ви збираєтеся проводити довший курс, то до його складу варто ввести достинекс. За допомогою цього препарату можна усунути прогестагенную активність деки. Дотримуючись усіх наших рекомендацій, ви отримаєте відмінні результати. Цей курс цілком підійде не лише початківцям билдерам, але і досвідченішим.

  Як накачати сідниці за 30 днів: найефективніші вправи


Дивіться відео про Деканоат Нандролон:


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ