Зв'язатися з автором

Курс Стероїдів : Нандролон деканоат + сустанон 250


Зміст статті :

  • Ефекти курсу
  • Які препарати використовуються
  • Правила проведення

Більшість билдеров вважають за краще у поєднанні з декою використати тестостерон. Одним з таких препаратів може стати сустанон. Зараз ми розповімо, як грамотно провести курс стероїдів сустанон-250 і деканоат нандролон.

Ефекти курсу нандролон деканоата і сустанон 250

культурист
Відразу слід сказати, що це один з найбільш популярних комбінованих курсів із зробимо частішою деки. Власне це можна сказати стосовно усіх ефірів чоловічого гормону. Обоє використовуваних на цьому курсі ААС відрізняються високою силою дії на організм і активно використовуються билдерами для набору мускульної маси.

При цьому на курсі спостерігається збільшення і силових характеристик. Згідно з відгуками багатьох спортсменів, з допомогою курс стероїдів нандролон деканоат і сустанон 250 можна за вісім тижнів набрати близько 10 кіло. Ріст сили на цьому тимчасовому відрізку складе не менше 25 відсотків від початкового показника. Погодьтеся, результати вражаючі, адже грамотне використання цих стероїдів досить безпечно для організму.

Для багатьох атлетів курс стероїдів нандролон деканоат і сустанон 250 є класикою і це дійсно так. В той же час ви повинні розуміти, що навіть найпотужніший ААС не є чарівним засобом для поліпшення спортивних результатів. Набір мускульної маси досить складний процес. Перед початком використання анаболиков потрібне мінімум роки три тренуватися натурально, щоб закласти фундамент.

  Холецистит: симптоми, лікування і дієта


На жаль, не усі спортсмени це розуміють. Їх бажання швидко прогресувати цілком очевидно. Проте стероїди можуть бути ефективні тільки у тому випадку, якщо ви вже наблизилися до своєї генетичної межі набору маси. Інакше результати, отримані на курсі стероїдів нандролон деканоат і сустанон 250, поступово йтимуть, і ви просто витратите гроші.

Які препарати використовуються на курсі деки і сустанона?

набір стероїдів
Зараз ми дамо коротку характеристику усім використовуваним на курсі препаратам, включаючи допоміжні.

Деканоат нандролона

Дека украй слабо ароматизується і має низьку андрогенну активність. Коли б не наявність у стероїда прогестагенных властивостей, то він безперечно став би одним з найбезпечніших ААС. Окрім здатності прискорювати процеси гіпертрофії мускульних тканин і збільшувати силу, анаболик має ряд переваг. Розпочнемо з позитивного впливу на роботу суглобів. Це украй важливо для атлетів-силовиків, адже саме суглобово-зв’язковий апарат найчастіше травмується. Окрім цього на курсі покращується засвоєння поживних елементів в травній системі, зміцнюються кістки, а імунна система починає працювати більше продуктивно.

  Трифазний засіб Dietonus для схуднення: відгуки, ціна


Сустанон 250

сустанон 250
До складу стероїда входить чотири ефіри тісто, напівжиття, що відрізняються терміном. В результаті суст швидко ступає в роботу і працює після введення тривалий час. Говорити про позитивні ефекти анаболика можна довго, адже вони повністю аналогічні ендогенному чоловічому гомону.

Анастрозол

Тестостерон має схильність до ароматизації, що може привести до розвитку естрогенних побочек. Щоб цього не сталося, до складу курсу слід ввести інгібітор ароматазы, до числа яких відноситься і анастрозол. Це один з найпотужніших препаратів у своєму класі. Він здатний за короткий час понизити концентрацію естрогену, оскільки пригнічує роботу ферменту ароматаза.
Гонадотропін

гонадотропін
Оскільки обидва використовувані на курсі стероїди здатні подавити виробництво ендогенного чоловічого гормону, то необхідно вжити захід по усуненню цього негативного ефекту. Нагадаємо, що це може привести до атрофії тестикул. Кращим засобом для підтримки працездатності яєчок є гонадотропін. Цей препарат імітує роботу гормонів гонадотропної групи, стимулюючи тим самим процеси секреції тісто.

Каберголин

Цей препарат повинен входити до складу будь-якого курсу за участю нандролона або тренболона. Обоє цих анаболика мають прогестагенной активність. В результаті збільшується концентрація жіночого гормону пролактін. Для чоловічого організму це відгукнеться неприємними наслідками. Каберголин прискорить секрецію дофаміну, який у свою чергу понизить рівень пролактіну.

  Їжа, яка допомагає вам втрачати вагу


Кломид

Початківці билдеры повинні запам’ятати, що після кожного анаболічного циклу має бути проведена ПКТ. Ми зупинили вибір на кломиде, оскільки Тамоксифен після курсів нандролона і трена використати не можна. За допомогою кломида ви прискорите відновлення організму. Серед позитивних властивостей препарату значиться здатність прискорювати виробництво тісто.

Правила проведення курсу деки і сустанона 250

прийом анаболиков
Тривалість цього циклу складає десять тижнів. Саме така тривалість циклів дозволяє повною мірою розкрити закладений в нандролоне потенціал. Річ у тому, що цей анаболик не відразу підключається до роботи. Ось схема прийому усіх препаратів цього циклу :

  • З 1-ою по 10-й тиждень-кожен сьомий день ставте по 0.2 грама деки.
  • З 1-ою по 10-й тиждень-через шість діб необхідно вводити по 0.5 грама суста.
  • З 2-ої по 12 тижні-на восьмий день циклу починайте приймати анастрозол у кількості 0.5 міліграм кожну другу добу.
  • З 2-го по 12-у тижня-через три дні необхідно приймати по 250 мікрограмів каберголина.
  • З 8-го по 12-у тижня-двічі упродовж семи діб вводите по 500 одиниць гонадотропіну.
  • 14-й тиждень-у цей момент починається ПКТ і щодня необхідно приймати по 0.1 грама кломида.
  • З 15-го по 16-у тижня-добове дозування кломида складає 50 міліграм.
  Барвистий забіг - 2015: як це було


Виходячи з практичного досвіду, можна сміливо говорити, що курс стероїдів нандролон деканоат і сустанон 250 близький до ідеалу. У такому поєднанні анаболиков взаємно усуваються їх побочки, а позитивні властивості посилюються. Дотримуючись приведеної вище схеми прийому усіх препаратів, ви отримаєте відмінні результати, не зашкодивши при цьому організму.

Дивіться відео про Нандролон Деканоат :


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ