Зв'язатися з автором

Лекція, семінар, майстер-клас, тренінг, TimePadРазом з сервісом організації подій TimePad ми продовжуємо розповідати про цікаві лекції і майстер-класи, які допоможуть вам стати здоровіше, сильніше і краще. Цього тижня-уся правда про алергію, пам’ять і вплив на інших людей.

“Життя як портфоліо” : зустріч з Андрієм Вульфом

Андрій Вульф встиг попрацювати журналістом і телеведучим, депутатом Державної Думи і главою департаменту зовнішніх зв’язків Міністерства культури топ-менеджером великих корпорацій і віце-президентом оргкомітету “Сочи-2014”. Як побудувати кар’єру і добитися успіху в самих різних сферах діяльності, можна буде запитати особисто у Андрія 25 жовтня в лекторії I Love Running.

25 жовтня. Безкоштовно.

Лекція “Згадати усе: психологія пам’яті”

Які види пам’яті існують і як це усе влаштовано на рівні фізіології мозку-на лекції “Згадати усе” клінічний психолог, психофізіолог і популяризатор науки Поліна Кривих розповість про пам’ять з точки зору психології і дасть декілька ефективних порад, які допоможуть її розвинути і натренувати.

26 жовтня. Вартість: 900 рублів.

4 лекции и семинара, которые стоит посетить на этой неделе. изображение номер 2

Фото: shutterstock. com

Онлайн-тренінг “Психологія впливу”

“Вчися впливу-управляй умами, володій світом”!-так анонсують тренінг “Психологія впливу” його автори. За три години онлайн-семінару вони познайомлять з двома базовими стратегіями впливу і допоможуть опанувати навички переконання, аргументації і дії на людей. У програму тренінгу входять практичні завдання.

  Victoria secret: моделі вікторії сикрет тренуються


26 жовтня. Вартість: 400 рублів.

Лекція “Епідемія аллергий”

Алергія на пилок, астма, дерматит, різноманітні харчові алергії,-в це важко повірити, але усі вони з’явилися на Землі тільки в минулому столітті. І незважаючи на розвиток медицини, кількість алергічних захворювань продовжує рости. Як це пов’язано з урбанізацією і сучасним способом життя-пояснить голова Національного суспільства промислової медицини, доктор Олексій Яковлєв.

28 жовтня. Вартість: 300 рублів (пряма трансляція-100 рублів).


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ