Зв'язатися з автором

Леон Логотетис, подорожувати по світу, кругосвітня подорож, як подорожувати дешево, блог про подорожі, активний відпочинок, туризмЛеон Логотетис, назавжди відмовившись від офісної роботи, вивів для себе трьох головні складові щастя-заплічний мішок, зручні кроси і довга дорога, повна пригод і цікавих зустрічей. Проте об’їздивши практично весь світ, Леон зробив ще одне важливе і значиме відкриття. Яке саме-читайте нижче.этот человек бросил работу и отправился в путешествие. и вот какое открытие он сделал, объездив весь мир. изображение номер 5

Леон Логотетис

Леон Логотетис був успішним лондонським брокером і мав усе, що, здавалося б, треба для щасливого і комфортного життя. Проте за його словами, в емоційному і духовному сенсі він був банкротом. “У мене відмінно виходило приховувати ту чорну діру, яка міцно влаштувалася в моїй душі і з кожним днем ставала все більше”.

Одного разу разом з друзями Леон подивився фільм “Щоденник мотоцикліста”, що оповідає про ранні роки Че Гевары-час, коли він подорожував на мотоциклі по країнах Латинської Америки, покладаючись виключно на доброту і чуйність місцевих жителів (до речі, саме під впливом усього побаченого були сформовані політичні погляди майбутнього команданте). “Той момент став переломним-я більше не хотів повертатися в офіс. Ніколи. Вид офісного крісла викликав у мене відразу. Наступного дня я, звичайно, прийшов на роботу, але тільки для того, щоб написати заяву про звільнення”,-розповідає Логотетис.

  Як вибрати пляшку для тренувань


этот человек бросил работу и отправился в путешествие. и вот какое открытие он сделал, объездив весь мир. изображение номер 6

Фото: huffingtonpost. com

Спершу Леон відправився з Нью-Йорка в Лос-Анджелес, до знаменитого знаку HOLLYWOOD. Бюджет Логотетиса складав п’ять доларів в день. Нічліг, їжа, транспорт-усе залежало від людей, які зустрічалися на його шляху і яких він просив про допомогу. Про свою подорож Леон написав книгу “Неймовірна подорож з Нью-Йорка в Голлівуд: без грошей, але з чистим серцем” і вирішив не зупинятися на досягнутому. Логотетис перетнув усю земну кулю, побувавши більш ніж в 90 країнах. При цьому принцип його подорожі завжди залишався низинним: ніяких грошей, тільки щира і безкорислива допомога незнайомих людей.

Так, вас чекає багато що дізнатися про людей (про їх суть), якщо ви залежите від них так само, як залежав Леон. Нескладно припустити: швидше за все, ви дізнаєтеся про них те, чого не дуже-то і хотіли дізнаватися. Сам Логотетис визнає: він не раз стикався з відмовою і байдужістю. Проте на противагу цьому він постійно переконувався, що хороших людей все одно більше. Значно.

  У Геленджику пройде чемпіонат Росії по аквабайку


этот человек бросил работу и отправился в путешествие. и вот какое открытие он сделал, объездив весь мир. изображение номер 7

Фото: huffingtonpost. com

“Найважливіший урок, який я витягнув зі своїх подорожей, полягає в тому, що Ми усі однакові . Національність, раса, місце, де ти живеш, мова, на якій ти розмовляєш,-ніщо з цього не має значення. Ми усі схожі один на одного . Ми усі хочемо, щоб нас любили і цінували. Хочемо бути щасливими. Хочемо сміятися. Подорожуючи по Індії, я іноді залишався переночувати в трущобах і уранці бачив, як мати цілує своїх дітей, проводжаючи їх в школу. Чим вона відрізняється від матері з Беверли-Хиллз, з Токіо, Москви і Берліна”?

Щедрість і чуйність незнайомих людей-ось головний сюрприз, який чекав Леона в його мандрах. “Найчудовіше-це доброта місцевих жителів, їх щире бажання допомогти і готовність зробити для тебе хоч що-небудь, хоч зовсім небагато,-розповідає Логотетис.-Я переконаний: подорожі-це краща школа життя. Ви можете дізнатися про них з книг або телевізора, але доки самі не відправитеся в дорогу і не познайомитеся з цим світом, ви ніколи не отримаєте ті знання і ті життєві уроки, які для вас приготовані”.

  "Челленджер" представляє: тренування Lynx Insane тільки для дівчат


І пам’ятаєте: часто найважливіші відкриття трапляються саме в дорозі.

этот человек бросил работу и отправился в путешествие. и вот какое открытие он сделал, объездив весь мир. изображение номер 8

Фото: huffingtonpost. com


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ